جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/01/15 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3280

  خداداد عزيزي :
 دايي توافق هاي حضور کريمي در تيم ملي را شکست  

 خداداد عزيزي در خصوص مسايل پشت پرده دعوت علي کريمي به تيم ملي گفت: براي دعوت و حضور علي کريمي در تيم ملي بين من، کريمي، دايي و بهزاد غلامپور توافق شده بود اما علي دايي آن توافقات را شکست.
خداداد عزيزي پيرامون صحبت هاي علي کريمي درباره علت اعلام حضورش براي تيم ملي فوتبال ايران و اينکه گفته بود خداداد عزيزي از اين مساله مطلع است، گفت: درست است اين بحث به هفته هاي پيش از بازي تيم ملي برابر عربستان برمي گردد; علي کريمي از تيم ملي خداحافظي کرده بود اما به زعم بسياري از کارشناسان فوتبال و حتي مربيان تيم ملي، حضور او مي توانست در ديدار برابر عربستان به نفع ما باشد.
وي افزود: آن زمان بهزاد غلامپور مربي دروازه بان هاي تيم ملي به من زنگ زد و صحبت هايي در اين زمينه داشت; او مي گفت که مربيان تيم ملي خواهان حضور کريمي در تيم ملي هستند اما نمي خواهند در صورت دعوت دوباره از اين بازيکن، با کناره گيري مجدد علي کريمي از تيم ملي مواجه شوند. در نهايت بحث به اينجا رسيده بود که من با کريمي صحبت کنم و او را براي حضور دوباره در تيم ملي راضي کنم.
عزيزي گفت: در اين زمينه مفصل با علي کريمي صحبت کردم; او واقعا تصميمش را گرفته بود و با توجه به مشکلاتي که بين او و دايي وجود داشت، نمي خواست به تيم ملي برگردد; از او خواهش کردم در تصميمش تجديدنظر کند; او نيز لطف داشت و در نهايت پذيرفت تا دوباره براي تيم ملي کشورش بازي کند. همچنين قرار شد جلسه اي بين من، کريمي، دايي و غلامپور براي رفع سوتفاهمات برگزار شود اما چون غلامپور در جريان صحبت هاي من با کريمي بود و نظرات جديد اين بازيکن را به دايي انتقال داد و حتي کريمي در مصاحبه با ايسنا براي تيم ملي اعلام حضور کرد، ديگر نيازي به برگزاري جلسه بين همديگر نديديم.
وي ادامه داد: اما وقتي ليست تيم ملي از سوي علي دايي اعلام شد، نمي دانم چه اتفاقي افتاد و يک دفعه چه شد که علي دايي تمام توافقات را به هم زد. باور کنيد مربيان تيم ملي خود راضي به حضور کريمي در تيم ملي بودند اما نمي دانم چرا در نهايت چنين تصميمي گرفته شد. در اين قضيه تنها من شرمنده کريمي شدم و زماني هم که پس از اين اقدام او به من زنگ زد، تنها به کريمي گفتم شرمنده ام، نمي دانم چي شد، ما با هم توافق کرده بوديم، اما تو حسن نيت خود را براي حضور در تيم ملي ايران و تلاش براي موفقيت آن ثابت کردي.
خداداد عزيزي همچنين درباره اوضاع تيم ملي در مقطع کنوني  به ايسنا گفت: با توجه به شرايطي که براي تيم ملي پيش آمد، تعويض سرمربي يک تصميم منطقي بود. در حال حاضر حتي امکان دارد که ما در گروهمان در همين رده چهارم باقي بمانيم. فکر مي کنم در بازي هاي آتي، ديدار برابر کره شمالي حساسترين مسابقه ما خواهد بود که فقط پيروزي در اين بازي مي تواند ما را به کسب عنوان سومي در گروه بسيار اميدوار کرده و عامل صعود ما به جام جهاني شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته