جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/01/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 3289

 بانک و بيمه  

شرايط دريافت حقوق مستمري بگيران تامين اجتماعي در بانک ها اعلام شد

مدير کل تامين اجتماعي تهران بزرگ گفت: کليه مستمري بگيران تهراني مي توانند با مراجعه به شعب تهران بزرگ و دريافت فرم ثبت نام، مستمري خود را از نزديکترين بانک محل زندگي دريافت کنند.به گزارش توانا به نقل از روابط عمومي سازمان تامين اجتماعي، عادل علايي در جمع روساي شعب و کارشناسان ارشد تهران بزرگ اظهارداشت: اين تصميم براي رفاه حال مستمري بگيران، کاهش تردد آنان در بانک هاي رفاه و تسهيل و تسريع در پرداخت حقوق آنان اتخاذ شده است. وي افزود: براساس تفاهم نامه هاي منعقده با تعدادي از بانک ها، کليه مستمري بگيران مي توانند با رجوع به شعب و دريافت فرم ثبت نام، مستمري خود را از نزديک ترين بانک محل زندگي خود دريافت کنند.
مديرکل تامين اجتماعي تهران بزرگ در خصوص بانک هايي که مستمري بگيران مي توانند از آن، مستمري خود را دريافت کنند، گفت: براساس تفاهم نامه سازمان تامين اجتماعي 4 بانک ملي، سپه، تجارت و ملت براي پرداخت مستمري تعيين شده اند.
وي تاکيد کرد: مستمري بگيران همچنين مي توانند فرم دريافت مستمري بانک مورد نظر را با رجوع به شعب تهران بزرگ و يا مراجعه به سايت IR.SSO.TEHRAN.WWW دريافت کنند.  علايي گفت: بيش از 233 هزار نفر مستمري بگير تهراني زير پوشش اين اداره کل قرار دارند; که بيش از 248 هزار نفر از آن ها، مستمري خود را از طريق بانک رفاه و 85 هزار نفر از طريق پست، مستمري خود را دريافت مي کنند. وي در خصوص پرداخت مستمري به بازنشستگان توسط بانک هاي ملت، تجارت، سپه و ملي گفت: پرداخت مستمري توسط اين بانک ها علاوه بر افتتاح حساب، امکان دريافت مستمري خود را از ساير شعب همان بانک نيز خواهند داشت. مدير کل تامين اجتماعي تهران بزرگ خاطرنشان کرد: مستمري بگيران در صورت تمايل، امکان افتتاح حساب قرض  الحسنه پس انداز الکترونيک و استفاده از کارت هاي مغناطيسي و امکان استفاده از دستگاه هاي POS خريد از فروشگاه ها و دستگاه هاي ATM بانک ها عضو شتاب در سراسر کشور را خواهند داشت.

اختلال در سرويس شتاب بانک تجارت
ارائه خدمات بانکي از طريق شبکه شتاب در بانک تجارت به مدت 72 ساعت با اختلال همراه خواهد بود.به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، اين اختلال در پي عمليات کابل برگردان و تعمير خطوط مخابراتي ايجاد شده و بر اين اساس ارائه سرويس هاي شتاب در بانک تجارت از ديروز (دوشنبه 88/1/24) به مدت 72 ساعت با اختلال همراه است.روابط عمومي بانک تجارت با پوزش از مشتريان و هموطنان گرامي خاطرنشان کرده است که به محض انجام عمليات کابل برگردان کليه سرويس هاي شبکه شتاب از طريق شعب اين بانک همچون گذشته ارائه خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته