جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/01/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3293

  قاچاقچيان از سينما به تلويزيون رسيدند;
 نسخه قاچاق «افسانه جومونگ» به شبکه پياده رو رسيد  

 پس از شکست شبکه قاچاق در دستيابي به فيلم هاي روز سينما قاچاقچيان با پخش گسترده مجموعه پرطرفدار «افسانه جومونگ» در پياده روها تلويزيون را براي سودجويي هايي خود انتخاب کردند.
به گزارش  فارس، بعد از اين که سينماي ايران در دو سال گذشته لطمات جبران ناپذيري را از قاچاق سي دي متحمل شد و با اقدامات جدي در مبارزه با قاچاق فيلم هاي روز، جلوي قاچاق فيلم هاي روز سينمايي گرفته شد، دست اندرکاران شبکه قاچاق، به تکثير نسخه هاي قاچاق سريال هاي پربيننده روي آورده اند.
در اين زمينه،  به تازگي سودجويان رو به تکثير و فروش سريال  پرمخاطب «افسانه جومونگ» آورده اند تا مشتري هاي اين سريال تلويزيوني را جذب کنند.
بر اساس اين گزارش، با توجه به محبوبيت اين سريال تلويزيوني در بين خانواده ها، نسخه اين سريال در اينترنت و سي دي هاي آن کنار پياده روهاي پايتخت به فروش مي رسد.
پيش تر نيز پس از اين که سال گذشته «جواهري در قصر»(يانگوم) در ميان ايرانيان به محبوبيت رسيد، به سرعت سي دي هاي نسخه کامل و بدون سانسور آن، سر از اينترنت و کنار پياده روها در آورد.
«افسانه جومونگ» که در ايام نوروز روزانه از تلويزيون پخش مي شد و طرفداران بسياري براي خود دست و پا کرد در آخرين روزهاي تعطيلات به شکل گسترده ايي در شهرهاي مختلف کشور فروخته شد و داستان آن لو رفت.  در عين مسئولان تلويزيون که تاکنون درباره اين مساله ساکت بوده اند ظاهرا تنها راه چاره در پخش دو روز در هفته اين سريال ديده اند تا هر چه زودتر داستان جومونگ را به پايان برسد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته