جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/02/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3297

 با بازي مجيد صالحي، بهنوش بختياري و مهران غفوريان;
 تله فيلم " يک آسمان آبي سقف اتاق منه " آماده پخش شد  

 تله فيلم "  يک آسمان آبي سقف اتاق منه " با بازي مجيد صالحي،بهنوش بختياري و مهران غفوريان و به تهيه کنندگي سيد داوود اطيابي در سيما فيلم آماده پخش شد .
 به گزارش  "ايسکانيوز"،اطيابي در اين خصوص به سايت سيما فيلم گفت : " اين فيلم تلويزيوني که مضموني طنزآميز دارد ، اولين تجربه کارگرداني بلند مجتبي چراغعلي است که در لواسان، پرند و موزه عکس واقع در خيابان وليعصر تصويربرداري و قبل از شروع سال 88 به مرکز سيما فيلم براي ارزيابي ارائه شد. "
داستان فيلم درباره يک زوج شهرستاني است که به تهران مي آيند و هر شب در خانه يکي از اقوام به سر مي برند. مدتي به اين منوال سپري مي شود اما سرانجام از خانه يکي از فاميل ها طرد مي شوند و چون جا و مکاني ندارند براي خوردن شام به يک سالن پذيرايي مي روند که در آن مجلس عروسي برپاست و خود را به عنوان يکي از اقوام داماد جا مي زنند. دروغ اين زوج باعث مي شود داماد آن دو را با دختر دايي و پسر دايي خود که خارج از ايران زندگي مي کنند اشتباه بگيرد...
ساير عوامل توليد عبارتند از: نويسنده فيلمنامه: مجتبي چراغعلي،دستيار کارگردان و برنامه ريز:فروزان جلالي،دستياردوم کارگردان:مريم بدمه، مدير توليد:حميد رضا وفايي،تصويربردار:عبدالله عبدي نسب،دستيارتصويربردار:محمدحيدري،صدابردار:فرشيد احمدي،منشي صحنه:بهشته ناصري ، تدوين:نيما حسن دوست،آهنگساز:کيوان دارات،مدير تدارکات:حميدرضا سلطانيان .
اين تله فيلم را سيما فيلم به تاز گي خريداري کرده و سريال "غريبه"،"مسافر" و "عشق سال هاي جنگ" از ديگر آثاري است که نام اطيابي به عنوان مدير توليد در آنها ديده مي شود.110/ 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته