جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/02/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 3302

  «کلاه پهلوي» در تدارک سفر به فرانسه 

 گروه سازنده «کلاه پهلوي» در تدارک هستند تا پس از اتمام فيلم برداري در شهرک غزالي براي بخش هاي باقيمانده به فرانسه سفر کنند.
 فيلم برداري سريال تلويزيوني «کلاه پهلوي» در خيابان هاي شهر سامان واقع در شهرک سينمايي غزالي با حضور امين حيايي، داريوش فرهنگ و محمدرضا شريفي نيا ادامه دارد و «مريلا زارعي» آخرين بازيگري است که به اين سريال اضافه شده است.
بنابراين گزارش، بخش هايي از اين سريال نيز در کشور فرانسه به تصوير کشيده خواهد شد و گروه سازنده سريال در تلاش هستند تا مقدمات سفر را آمده کنند.
بنابر اين گزارش، سريال «کلاه پهلوي» به تهيه کنندگي «محمدرضا تخت کشيان» در30 قسمت 50 دقيقه اي براي گروه فيلم و سريال شبکه اول سيما تهيه مي شود و در صورت فراهم شدن شرايط، در سال 88 به روي آنتن خواهد رفت.
«کلاه پهلوي» داستان جواني به نام«فرخ» است که پس از ادامه تحصيل در فرانسه به ايران مي آيد و در شهري کوچک فرماندار مي شود. در همين زمان فرمان کشف حجاب از سوي رضاخان صادر شده و او موظف به اجراي اين فرمان است اما...
سريال کلاه پهلوي از پروژه هاي عظيم و تاريخي شبکه اول سيماست و بازيگراني چون داوود رشيدي، داريوش کاردان، داريوش فرهنگ، کاظم افرندنيا، شقايق فراهاني، امين حيايي، اميرعلي دانايي، صالح ميرزاآقايي، رضا فياضي، جمشيد شاه محمدي، ماه چهره خليلي، بهاره افشار، گوهر خيرانديش، نگين محسني و آناهيتا همتي در آن بازي کرده اند.
«ضيا»الدين دري» آخرين بار با سريال «کيف انگليسي» به شبکه اول سيما آمده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اطلاعيه مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته