جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/03/18 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 3334

  منصور پورحيدري سرپرست تيم ملي:
 ما هنوز هم براي صعود مستقيم فرصت داريم 

منصور پورحيدري سرپرست تيم ملي فوتبال ايران،در خصوص بازي ايران مقابل کره شمالي گفت: وضعيت بازي براي هر دو تيم به گونه اي بود که هر تيمي شکست مي خورد بدون شک شرايطش دشوارتر از گذشته مي شد.با اين حال ما در نيمه اول عملکرد بهتري داشتيم و براي اينکه از حريف گلي دريافت نکنيم تا اندازه اي عقب کشيديم.
وي در گفت و گو با ايرنا افزود: هر چند که برنامه کادر فني انجام بازي دفاعي نبود اما، همانطور که گفتم با توجه به شرايطي که در ورزشگاه پيونگ يانگ کره شمالي حاکم بود بازي تا اندازه اي از دستمان خارج شد.
وي اضافه کرد: کسب يک يا سه امتياز در اين ديدار براي ما تفاوتي نداشت، چرا که ما هنوز هم براي صعود مستقيم فرصت داريم و درصورت دريافت گل و شکست در ديدار مقابل کره شمالي ديگر هيچ شانسي براي صعود به مرحله بعد به صورت مستقيم براي ما نمي ماند.
پورحيدري در پاسخ به سئوالي مبني بر ترکيب متفاوت قطبي براي اين ديدار خاطرنشان ساخت: در مدتي که قطبي تيم را در دست داشت، بازيکنان مختلف در چند مقطع به تمرينات اضافه شدند و همين موضوع کار را براي انتخاب بازيکنان در اين ديدار دشوار مي کرد.ضمن اينکه وي شناخت خوبي از کليه بازيکنان داشت و بر همين مبنا بهترين ها را به ميدان فرستاد.
وي درخصوص حضور بازيکنان با تجربه در ترکيب و تعويض هاي تيم ملي نيز يادآور شد: شرايط و جو ورزشگاه به گونه اي بود که ما بايد از بازيکنان با تجربه در اين ديدار استفاده مي کرديم و هيچ گونه انتقادي از اين بابت به کادر فني وارد نيست. علاوه بر آن تعويض زود هنگام محسن خليلي به دليل مصدوميت نيزشرايط را تغيير داد و تمرکز کادر فني را که براي 20 دقيقه پاياني برنامه ويژه اي داشت به هم ريخت.
سرپرست تيم ملي در ادامه با انتقاد از نحوه قضاوت داور چيني نيز تاکيد کرد: نمي خواهيم با زير سئوال بردن عملکرد داور، اين نتيجه را توجيه کنيم اما بايد قبول کرد که داور بازي تا اندازه زيادي با بازيکنان کره شمالي مهربان بود و در بسياري از موارد ناعادلانه قضاوت کرد.بدون شک نبايد اين داور را به دليل شرايط جغرافيايي کره شمالي و چين براي اين بازي انتخاب مي کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته