جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/03/27 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 3342

  عذرخواهي نماينده فيفااز ايران 

 نماينده فدراسيون بين المللي فوتبال در نشست هماهنگي قبل از ديدار تيم ملي برابر کره جنوبي از مسئولان فدراسيون فوتبال ايران عذرخواهي کرد.
جلسه هماهنگي قبل از ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و کره جنوبي در محل هيل هيلتون شهر سئول با حضور نماينده فدراسيون بين المللي فوتبال - فيفا - ، نماينده داوري و ناظر بازي کنفدراسيون فوتبال آسيا و سرپرستان و مسئولان دو تيم ايران و کره جنوبي برگزار شد.
مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان که در اين نشست حضور داشت ضمن اعلام خبر عذرخواهي نماينده فيفا از فوتبال ايران گفت: وي معتقد بود در بحث همزمان برگزار شدن ديدار تيم ملي ايران برابر کره جنوبي با ديدار عربستان و کره شمالي حق با فوتبال ايران است اما به دليل برخي شرايط از جمله گرماي هوا و اختلاف ساعت زياد پاسخ مثبت به اين درخواست امکان پذير نبود. نماينده فيفا به صراحت اعلام کرد از نظر قوانين فوتبال و فيفا کاملا حق با ايران است اما به خاطر دلايلي که عنوان شد نمي توانستند با برگزاري ديدار همزمان ايران با کره جنوبي و عربستان با کره شمالي موافقت کنند.در اين نشست مشخص شد تيم ملي فوتبال ايران برابر کره جنوبي با پيراهن سفيد به ميدان خواهد رفت و کره جنوبي نيز قرمزپوش خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مزر پرگهر
دريچه هنر
آموزش و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته