جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/04/14 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (يكشنبه)(ولادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) مبارك باد) نسخه شماره 3357

  عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس:
 به هيچ بازيکني التماس نمي کنيم 

 عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس  پيرامون آخرين وضعيت سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس،گفت: با منتفي شدن حضور مربي اسپانيايي (بنيتو فلورو سانس) در تيم پرسپوليس که در چند سال گذشته سابقه قابل توجهي نداشته،چند گزينه ديگر را مدنظر داريم که پس از انجام مذاکرات، بزودي سرمربي تيم را انتخاب و معرفي خواهيم کرد.
وي در توضيح علت منتفي شدن مربي اسپانيايي در تيمش، تصريح کرد: با بررسي سوابق او که حدود پنج سال است که به طور حرفه اي مربيگري نکرده، در جلسه اي با اعضاي کميته فني دريافتيم که او شرايط لازم را ندارد.
وي در پاسخ به اين سوال که چه توضيحي براي هواداران پرسپوليس که اين روزها به خاطر عدم انتخاب سرمربي تيم و ثبت قرارداد بازيکنان براي فصل آتي نگران هستند، داريد گفت: به هواداران پرشور پرسپوليس اعلام مي کنم که اگر انتخاب سرمربي تيم کمي به طول انجاميده، به دليل آن است که مي خواهيم فردي را در راس کادر فني قرار دهيم که در طول فصل هيچ نگراني از بابت مربيگري تيم نداشته باشيم. بالاخره در اين پروسه بايد شرايط را در همه ابعاد سنجيد، ضمن آن که متاسفانه سنگ اندازي هاي بسياري هم در اين زمينه انجام مي شود.
وي ادامه داد:ديگر نمي توانيم نام گزينه هاي مدنظرمان را اعلام کنيم چرا که واقعا عده اي به دنبال کارشکني درپرسپوليس هستند; افراد زيادي چونواسطه ها، بدخواهان، فرصت طلب ها و کساني که روزي در پرسپوليس بودند جزو اين گروه قرار دارند. جاي تاسف دارد که بلافاصله پس از مطرح شدن نام مربي يا بازيکن خارجي، به صورت تلفني، ايميل و... تماس مي گيرند و شرايطي بوجود مي آورند که اگر قرار بود به طور مثال با 300ميليون تومان به تيم ما بپيوندد، حال ما با رقم 800 ميليوني مواجه مي شويم! هواداران پرسپوليس مطمئن باشند که سرمربي تيم شان را بزودي معرفي خواهيم کرد و پرسپوليس اين فصل تيمي خواهد بود که به لحاظ مربي و ترکيب بازيکنان، بسيار قدرتمند است و در عمل براي قهرماني وارد مسابقات خواهد شد. از آنها مي خواهم که به اين جوسازي ها و شايعات توجهي نکنند و اخبار را از قول خودمان و از رسانه هاي معتبر پيگيري کنند.
وي همچنين درباره شرايط حضور بازيکناني چون علي کريمي، محسن خليلي، رحمان رضايي، ميثاق  معمارزاده و... در اين تيم براي فصل آتي، تصريح کرد: صحبت هاي ضمني با علي کريمي داشتيم و او قرار مذاکرات حضوري با من داشته باشد. خبر پيشنهادات مختلف تيم هاي خارجي براي کريمي را تنها در برخي روزنامه ها ديدم و حتي رقم درخواستي او براي عقدقرارداد با پرسپوليس را هم نمي دانم که تمام اين مسايل در جلسه امروزمشخص خواهد شد. همچنين در مذاکراتي با محسن خليلي نظرات او را شنيديم و پيشنهادات مالي و خواسته هاي باشگاه را هم به وي اعلام کرديم که هنوز پاسخي به ما نداده است.ميثاق معمارزاده هم چنين شرايطي را دارد; او جلسات حضوري را نيز با من داشته است اما متاسفانه در برخي روزنامه ها مي بينم که گفته است هنوز تماسي با وي گرفته نشده است. حال يا چنين صحبتي را انجام داده يا به نقل از او نوشته اند. اما درباره رحمان رضايي نيز بايد بگويم که باشگاه پرسپوليس تمايلي به ماندن اين بازيکن در تيم ندارد.
وي در پاسخ به اين سوال که به چه علت تمايل به ماندن نيکبخت واحدي در پرسپوليس نداشتيد گفت: اين بازيکن هم شرايطي مشابه بسياري از بازيکنان ديگر داشت. ما به طور رسمي به نيکبخت اعلام کرديم که باشگاه تمايل به ماندن وي در تيم دارد اما او به صراحت گفت که قصد دارد در فصل آتي، حتي الامکان براي تيمي در خارج از تهران بازي کند. گفت وگوها مابين باشگاه و نيکبخت در حضور يک شاهد انجام شده اما نمي دانم چرا اين بازيکن شرايط را به گونه ديگري بيان مي کندچرا دلايل ديگري که کاملا صحت ندارد را براي قطع همکاري با پرسپوليس بيان مي کند براي مثال بازيکنان ديگري چون حسين بادامکي و برخي ديگر که به نام آنها اشاره کردم هم با ما مذاکره کردند و ضمن اعلام تمايل ما به ماندنشان در پرسپوليس، خواسته هاي باشگاه را اعلام کرديم اما رفته اند و هنوز جوابي نداده اند. موبايلشان خاموش است و حتي يک تماس هم با باشگاه نمي گيرند. ما که نمي توانيم براي حضور آنها در تيم التماس کنيم! واقعا تيم بزرگي چون پرسپوليس اين قدر بدبخت شده است که براي تمديد قرارداد با بازيکنان مختلفي در اين سطح، چنين سرنوشتي را داشته باشد؟!
وي خاطرنشان کرد: بسيار خوشحالم که تاکنون بازيکنان مدنظرمان را جذب کرديم و با برخي از نفرات گذشته هم تمديد قرارداد داشتيم. در حال حاضر هم تمرينات بدنسازي و آمادگي تيم جريان دارد و با اضافه شدن حسين عبدي به جمع تيم که مهارت لازم را در مباحث فني و آماده سازي تيم در اين مرحله دارد، اميدواريم به خوبي مهياي مسابقات فصل آتي شويم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مزر پرگهر
دريچه هنر
آموزش و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته