جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/05/20 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3385

  جاسم ويشگاهي کاراته کاي ملي پوش تيم دانشگاه آزاداسلامي:
 باآمادگي کامل تيم دانشگاه آزاد اسلامي را همراهي مي کنم 

 جاسم ويشگاهي کاراته کاي ملي پوش تيم دانشگاه آزاداسلامي درخصوص مسابقات ليگ کاراته گفت: در تلاش هستم تا با رفع آسيب ديدگي در زمان تعطيلي ليگ از دور برگشت تيم خود را همراهي کنم.
وي افزود: آسيب ديدگي ام از ناحيه کمر هنوز به طور کامل بهبود پيدا نکرده و طبق نظر پزشکان اجازه تمرين ندارم.پس از پيگيري معالجات ، مدتي است که آب درماني را آغاز کرده و با کمک يک متخصص کار درمان را به شدت پيگيري مي کنم و اگرهمين روند را ادامه دهم به احتمال فراوان تا 15 روز ديگر تمرين را خيلي سبک آغاز مي کنم. البته اصرار به تمرين با اين شرايط ندارم و مي خواهم با سلامت  کامل به ميدان بازگردم.
وي در مورد حضور در اردوي تيم ملي گفت:در شرايط  کنوني که تيم ملي براي مسابقات قهرماني آسيا بسته و تمرينات خود را دنبال مي کند همه بايد براي موفقيت آن کمک کنند. اگر مشکل آسيب ديدگي من به طورکامل حل شود در فرصت بعدي براي بازگشت به اردوي تيم ملي تصميم خواهم گرفت.
وي در پايان پيرامون سفر به  دانمارک گفت: قرار بود براي برگزاري يک استاژ راهي کپنهاگ شوم که به دليل دير رسيدن دعوت نامه سفارت دانمارک در تهران دو ماه بعد را براي صدور رواديد اعلام کرد که من هم به دليل برگزاري ليگ و همراهي تيم دانشگاه آزاداسلامي از انجام اين سفر منصرف شدم.
وي گفت: در تلاش هستم با استفاده از زمان دو ماهه تعطيلي ليگ مشکل آسيب ديدگي خود را رفع کرده تا از دور برگشت تيم خود را در ليگ برتر همراهي کنم


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مزر پرگهر
دريچه هنر
آموزش و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته