جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/11/08 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 3522

  خانه کاغذي، شخصيت، مرا بشناس، چوپان دروغگو و ...
 گزارش فيلم هاي آخر هفته تلويزيون 

 12 فيلم سينمايي و تلويزيوني از شبکه هاي سيما در پايان هفته پخش مي شود. در روزهاي پاياني هفته، پنجشنبه و جمعه 8 و 9 بهمن فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني «گناهکار»، «خانه کاغذي»، «پليس هاي ماجراجو»، «شخصيت»، «مهمانخانه اي در برف»، «مرا بشناس»، «چوپان دروغگو»، «فرار نيمه شب»، «هايدي»، «ژاپن»، «چاپلين» و «سرآشپز کونگ فوکار» از شبکه  هاي سيما (يک، دو، سه،  چهار و تهران) پخش مي شود.
 « گناهکار»
فيلم سينمايي « گناهکار» به کارگرداني گابريل فولس پنجشنبه 8 بهمن ماه ساعت 22 از شبکه يک سيما پخش مي شود.
در خلاصه داستان فيلم آمده: پس از کشته شدن دختر جواني به نام گابريلا، پسر شهردار متهم به قتل مي شود. شهردار که نمي خواهد بخاطر اين موضوع، شهرتش لکه دار شود، با پليسي بنام فرانک که دچار مشکلات خانوادگي و حرفه اي است تماس مي گيرد و از او مي خواهد با يافتن مدارک جديدي، از پسرش رفع اتهام کند.
فيلم سينمايي « گناهکار» محصول سال 2009 کشور آمريکا است.
 «خانه کاغذي»
فيلم تلويزيوني «خانه کاغذي» به کارگرداني جواد مزدآبادي و تهيه کنندگي محمدرضاشفيعي عصر روز جمعه 9 بهمن ماه ساعت 40:15 از شبکه يک سيما روي آنتن مي رود. داستان فيلم با بازي اميرحسين رستمي، مريم سلطاني و مهدي اميني خواه از اين قرار است که: زوج جواني در آستانه ازدواج با کمک خانواده هايشان مبلغي پول فراهم کرده و به شرکتي که در امر ساخت و ساز و پيش فروش مسکن فعاليت دارد، مي سپارند. غافل از اينکه شرکتي که آنها به اميد خانه دارشدن در آنجا سرمايه گذاري کرده اند، پوششي براي کلاه برداري است.
فيلم تلويزيوني «خانه کاغذي» از توليدات سال جاري گروه فيلم هاي تلويزيوني شبکه يک سيما است.
 «پليس هاي ماجراجو»
پنجشنبه شب ساعت 45:23 فيلم سينمايي «پليس هاي ماجراجو» به کارگرداني جينگل ما از شبکه دو سيما پخش مي شود.
در اين فيلم مي بينيم: به پليس لين خبر مي رسد که برادرش و همسر او به قتل رسيده اند. لين يک پليس خبره است. او به نيروي پليس هنگ کنگ ملحق مي شود تا امور را پيگيري کند. نامزد او ليسا خواهر پليس ورزيده ديگري به نام مايکل مک است که از مدت ها قبل با هم رقابت دارند و مايکل سعي دارد تا مانع ازدواج لين با خواهرش شود. او هربار با ديدن لين عصباني مي شود و همه فکر و ذکرش از دور خارج کردن اوست اما  لين با خونسردي با او برخورد مي کند تا اينکه مايکل تصميم مي گيرد با توجه به توانايي هاي خود به لين در پيدا کردن قاتل برادرش کمک کند.  فيلم سينمايي «پليس هاي ماجراجو» محصول کشور هنگ کنگ در سال 2008 ساخته شده است.
 «شخصيت»
شبکه دو سيما براي روز جمعه 9 بهمن ساعت 18 فيلم سينمايي «شخصيت» به کارگرداني مايک ون ديم را براي پخش در نظر گرفته است.
داستان فيلم سينمايي «شخصيت» از اين قراراست که: درورهاون يک پليس قضايي بي رحم و خشن است که نه تنها به مردم بيچاره و بدبخت رحمي نمي کند بلکه در خانه اش نيز با همسرش «يورا» مانند يک سرباز رفتار مي کند. آنها چند سال با يکديگر زندگي مي کنند اما در نهايت يورا از اين وضعيت خسته مي شود و درورهاون را
ترک مي کند. اما او اطلاع ندارد که باردار است.
فيلم سينمايي « شخصيت» محصول سال 1997 کشورهاي آلمان و بلژيک است.
 «مهمانخانه اي در برف»
پنجشنبه شب 8 بهمن ماه فيلم تلويزيوني «مهمانخانه اي در برف» ساعت 20 ازشبکه سه سيما پخش مي شود.
در اين فيلم با بازي حسين ياري، يکتا ناصر، لاله اسکندري و هادي قميشي مي بينيم: سامان و آهو زوج جواني که براي مراسم ازدواج خود عازم کشور ترکيه هستند. در بين راه دچار تصادفي مي شوند که مجبور به ترک خودرو خود مي شوند و ناچارا به يک مهمانخانه پناه مي برند و در آن مکان زن مهمانخانه دار و مردي که به نظر دستيار و  کمک اوست به نظر آدم هاي عجيبي مي آيند.
فيلم تلويزيوني «مهمانخانه اي در برف» به کارگرداني سعيد سلطاني و تهيه کنندگي مجيد مولايي محصول سال 1387 گروه فيلم و سريال شبکه سه سيما است.
 «مرا بشناس»
صبح جمعه ساعت 15:10 فيلم سينمايي «مرا بشناس» به کارگرداني عبدالرضا گنجي از شبکه سه سيما پخش مي شود.
درخلاصه داستان فيلم آمده است: ابراهيم که در حال گذراندن کلاس کنکور است از سوي مادرش شهربانو به شدت مورد محبت و کنترل متعصبانه است. به همين دليل برخي از علايق خود را از مادر مخفي مي کند. رفتن به کلاس داستان نويسي يکي از همان علاقه هاست. او به اين کلاس ها مي رود و در طي همين کلاس ها با خانمي به نام گلچهره هم گروه مي شود تا به عنوان مشاوره در زمينه قصه نويسي به هم ياري رسانند.
فاطمه گودرزي، آشا محرابي، محمد عمراني و پويا گنجي در فيلم سينمايي «مرا بشناس» توليد سال1387 به ايفاي نقش پرداخته اند.
 «چوپان دروغگو»
فيلم سينمايي «چوپان دروغگو» به کارگرداني سيروس حسن پور جمعه 9 بهمن ساعت 20 از شبکه سه سيما روي آنتن مي رود.
داستان فيلم سينمايي «چوپان دروغگو» درباره برادر و خواهري است که براي چوپاني به يک روستا مي روند. حضور آنها در خانه يکي از روستاييان ماجراهايي را به وجود مي آورد.
 «فرار نيمه شب»
فيلم سينمايي «فرار نيمه شب» به کارگرداني مارتين برست جمعه 9 بهمن ساعت 23 از شبکه سه سيما روي آنتن مي رود.
داستان فيلم سينمايي «فرار نيمه شب» درباره جک والش پليسي است که در اثر توطئه رئيس باند جنايتکاران اخراج و در معرض محاکمه است. وي در يک آژانس کارآگاهي کار مي کند. روزي از وي مي خواهند جک مارادوکاس حسابدار شرکتي را که ميليون ها دلار اختلاس و فرار کرده است را بيابد. جک پس از يافتن مارادوکاس مي فهمد او حسابدار همان خلافکاري است که برايش پاپوش درست کرده و باعث اتهامش شده.
رابرت دنيرو، يافت کوتو و چارلز گرودين در فيلم سينمايي «فرار نيمه شب» محصول سال 1988 کشور آمريکا بازي کرده اند.
«هايدي»
فيلم سينمايي «هايدي» به کارگرداني لوئيجي کومنچيني محصول سال 1952 کشور سوئيس پنجشنبه 8 بهمن ماه ساعت 40:15 از شبکه چهار سيما پخش مي شود.
داستان فيلم در مورد دختري به نام هايدي است که براي زندگي در کنار پدربزرگش بايد به کلبه اي ميان برف و ارتفاعات کوه هاي آلپ نقل مکان  کند. پدربزرگ پيرمردي عبوس است که درتنهايي و دوراز اهالي روستا زندگي مي کند. اما بستگان هايدي که در روستا زندگي مي کنند چندان موافق نيستند که دختربچه اي به سن و سال او در همچنين جايي و نزد پيرمرد بدخلق زندگي کند.
«ژاپن»
فيلم سينمايي «ژاپن» به کارگرداني کارلس ريگاداس جمعه 9 بهمن ماه ساعت 45:20 در قالب برنامه «سينما چهار» از شبکه چهار سيما پخش مي شود.
داستان فيلم درباره زندگي خارج از شهر و فرار از شلوغي هاي معمول زندگي در مکزيک است.
موگدولنا فلورس در فيلم سينمايي «ژاپن» محصول سال 2002 کشورهاي اسپانيا، مکزيک، هلند و آلمان در ژانر ملودرام اجتماعي بازي کرده است.
«چاپلين»
فيلم سينمايي «چاپلين» به کارگرداني ريچارد آتنبورو 40 دقيقه بامداد روز جمعه 9 بهمن از شبکه تهران پخش مي شود.
رابرت داني جي آر، جرالدين چاپلين، پائول رايس، جان تاو در فيلم سينمايي «چاپلين» محصول سال 1992 کشور انگلستان و فرانسه بازي کرده اند.
فيلم درباره دوران هاي مختلف زندگي و کاري چارلز اسپنسر چاپلين نابغه هنر سينما و سلطان سينماي کمدي جهان از دوران کودکي تا زمان مرگش است. اينکه چگونه در کودکي مادرش که يک بازيگر تئاتر درجه دو است،
تئاترهايش مورد توجه مردم قرار نمي گيرد و همين باعث بيکاري وي مي شود و سپس دچار بيماري جنون مي گردد و کارش به تيمارستان کشيده مي شود و چارلي و برادرش را مجبوربه زندگي در نوانخانه مي کنند.
 «سرآشپز کونگ فوکار»
فيلم سينمايي «سرآشپز کونگ فوکار» به کارگرداني وينگ کين ييپ جمعه 9 بهمن ماه ساعت 30:13 از شبکه تهران سيما پخش مي شود.
در خلاصه داستان فيلم آمده است: خوانگ جي سوکه در رستوران امپراطور، يک سرآشپز حرفه اي و نابغه است. به خاطر توطئه برادرزاده اش جو از کار در اين رستوران اخراج مي شود. از سوي ديگر جيان  اي پس از فارغ التحصيلي از مدرسه رزمي داتونگ به دليل استعدادش در آشپزي توسط استاد خود به سوي رستوراني به نام اطعمه چهاردريا فرستاده مي شود تا در آنجا زير نظر استاد شن مي دا آموزش آشپزي ببيند، اما وقتي جيان اي به اين رستوران مي رسد، متوجه مي شود فردي که اکنون در اين رستوران سرآشپز است، پسر استاد شن فوت است که به هيچ وجه مهارت هاي پدرش را در آشپزي ندارد.
ساموهانگ کام بو، وانس وو، چري يينگ و آي کاگو در فيلم سينمايي «سرآشپز کونگ فوکار» محصول سال 2009 کشور چين در ژانر حادثه اي، رزمي و کمدي بازي کرده اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته