جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/12/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3558

  معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي:
 دانشگاه آزاد اسلامي در عرصه فرهنگ و پژوهش به سوي قله هاي رفيع گام بر مي دارد 

جلسه شوراي فرهنگي واحد رودهن و هيات ريئسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن با حضور دکتر مظاهري معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي و جمعي از مديران حوزه معاونت فرهنگي در تهران برگزار شد.
به گزارش آنا، دکتر چناري معاون فرهنگي واحد رودهن خلاصه اي از برنامه هاي فرهنگي دانشگاه را در سال جاري بيان داشت و برنامه هاي سال 1389 را ارائه نمود.
دکتر غلامحسين حيدري ريئس واحد رودهن ضمن تقدير و تشکر و تبريک فرا رسيدن سال نو اظهار داشت: به لطف الهي و تعامل و تفاهم همکاران در سال جاري توانستيم در حوزه هاي مختلف فرهنگي، پژوهشي، آموزشي، دانشجويي، عمراني، اداري و مالي، ورزشي و اطلاع رساني رتبه هاي برتري در سطح کشور و منطقه 12 بدست آوريم و اين واحد از امتياز 1350 به 2322 ارتقا يافته و کانديداي جامع شدن با وضعيت موجود هستيم.
وي گفت: در حوزه هاي مختلف به ويژه فرهنگي بايد بيشتر تلاش کنيم به خصوص  اقامه نماز، تقويت کانون هاي قرآن و عترت، تحقيق و پژوهش برنامه هاي فرهنگي، ارتقا نشريات علمي و فرهنگي دانشجويي و... گسترش يابد.
در دامه معاونين و اعضاي شوراي فرهنگي دانشگاه، خلاصه اي از برنامه هاي حوزه کاري خود را ارائه نمودند.
سپس معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي ضمن تبريک فرا رسيدن سال جديد اظهار داشت: از ريئس واحد رودهن و همکاران وي که علاقمند به برنامه هاي فرهنگي هستند تشکر مي کنم. وي گفت: دکتر حيدري از اعضاي ستاد اقامه نماز کشور و از پيشکسوتان امور فرهنگي مي باشد. دکتر مظاهري افزود: برنامه هاي فرهنگي با شعار نمي شود و بايد عملياتي و کاربردي و با برنامه ريزي، تحقيق و تخصص انجام پذيرد و دانشگاه آزاد اسلامي در حوزه فرهنگي بالاترين بيلان کاري را دارد که پس از بررسي و ارزشيابي از سوي مسئولين ذيربط کشوري اعلام شده است. وي تصريح کرد: دانشگاه آزاد اسلامي در برنامه ستاد اقامه نماز، ساخت مساجد و برگزاري جشنواره هاي فرهنگي و هنري در کشور، شرکت دانشجويان در کاروان راهيان نور و بازديد از مناطق عملياتي 8 سال دفاع مقدس، تدريس دروس دفاع مقدس در دانشگاه، جنبش نرم افزاري، کانون هاي قرآن و عترت رتبه هاي ممتاز کشوري را به دست آورده و بايد بيشتر تلاش کنيم و مردم را باور داشته باشيم و رمز موفقيت ما در انقلاب وحدت بوده است و قرآن و عترت و رهنمودهاي امام راحل و مقام معظم رهبري را سرلوحه کارمان قرار دهيم.
معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: مراسم و همايش ها بايد علمي و تخصصي باشد از همايش هاي کليشه اي پرهيز گردد و جلسات نقد و کرسي هاي نظريه پردازي را تقويت نمائيد. در خاتمه مديران حوزه معاونت فرهنگي بيانات مبسوطي را ارائه نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته