جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/02/19 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 3591

  وزير مسکن خبر داد:
 امضاي 630 هزار قرارداد با مسکن مهري ها  

وزير مسکن و شهرسازي گفت: تاکنون 630 هزار نفر از متقاضيان مسکن مهر قرارداد منعقد کرده اند و براي ساخت 200 هزار واحد مسکوني نيز با انبوه سازان توافق سه جانبه امضا» شده است.
علي نيکزاد در گفت و گو با فارس افزود: بسياري معتقدند که احداث مسکن در کشور تنها بر عهده وزارت مسکن است در حالي که اين موضوع به اقدامي ملي و فرابخشي همه دستگاه ها نياز دارد و نبايد وزارت مسکن را تنها متولي اين اقدام در کشور دانست. 
وي ادامه داد: توليد مسکن در کشور به عزمي جدي نياز دارد، بنابراين توجه بخش خصوصي به مسکن مهر اين نويد را مي دهد که هم اکنون بهترين زمان براي خانه دار شدن مردم است. وزير مسکن و شهرسازي خاطر نشان کرد: در کشور يک هزار و 192 شهر متقاضي ساخت گسترده مسکن هستند، بنابراين اکنون بهترين زمان براي خانه دار شدن مردم است، چراکه انبوه سازان و بخش خصوصي نيز به طرح مسکن مهر علاقه مند شده اند و مردم مي توانند با اين مکانيزم صاحب خانه شوند. 
وي تاکيد کرد: برخي از طرح هاي مسکن مهر در کشور بيش از70 تا 80 درصد پيشرفت فيزيکي دارند و انتظار مي رود بخش بزرگي از اين طرح ها تا پايان سال جاري به بهره برداري برسد. 
نيکزاد گفت: در حال حاضر در کشور حدود يک ميليون متقاضي واجد شرايط مسکن مهر وجود دارد. تاکنون 630 هزار نفر از متقاضيان قرارداد منعقد کرده اند و براي ساخت 200 هزار واحد مسکوني نيز با انبوه سازان توافق سه جانبه امضا» شده است. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته