جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3605

  فرهاد کاظمي سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد:
 داور به اشتباه يک پنالتي به زيان ما گرفت  

فرهاد کاظمي سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد  پس از شکست تيمش در فينال جام حذفي مقابل پرسپوليس گفت: شما نمي دانيد ما مقابل چه تيمي بازي کرديم.ما مقابل تيمي بازي کرديم که 100 هزار تماشاگر داشت و با اين جو روح و روانمان را از دست داده بوديم.
وي افزود: متاسفانه مسعود مرادي داور اين مسابقه به اشتباه يک پنالتي به زيان ما گرفت که اصلا پنالتي نبود. علاوه بر اين من تعدادي از بازيکنان جوان را به اينجا آورده بودم که تا به حال در ورزشگاه آزادي بازي نکرده بودند و حضور آنها در چنين جوي بسيار سخت بود.
وي اضافه کرد: به پرسپوليسي ها تبريک مي گويم چون شايستگي قهرماني را داشتند اما مرادي با گرفتن اين پنالتي نادرست شيرازه تيم را به هم ريخت. اگر پنالتي گرفته نمي شد مي توانستيم حتي عنوان قهرماني را نيز به دست آوريم.
وي گفت: پس از مصدوميت دروازه بان اول بايد اعتراف کنم که دروازه بان دوم ما شرايط ايده آل را نداشت اما پتانسيل ما همين بود. بايد خد را شکر کنم که پس از 10 نفره شدن گل هاي زيادي از پرسپوليس نخورديم. ميثم آريان هم که به جاي دروازه بان اخراجي ما درون دروازه قرار گرفت ، براي اولين بار بود که بعنوان دروازه بان به ميدان مي رفت و ما مجبور بوديم که از وي در اين پست استفاده کنيم. به غير از آريان 8 بازيکن ديگر  تيم ما  هم براي اولين بار بود که در ورزشگاه آزادي بازي مي کردند. در اين ديدار تيمي که در زمين و روي نيمکت توانمندي بيشتري داشت تيم پيروز ميدان شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته