جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3605

  عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال:
 ليدرهاي باشگاه پرسپوليس جشن را به هم زدند 

 عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال گفت: همچنان منتظر نظرات و پيشنهاد هاي مديران و مربيان باشگاه ها براي برگزاري هر چه بهتر ليگ دهم هستيم.   
وي در گفت و گو با ايرنا، افزود: اوايل بهمن ماه سال گذشته در نامه اي به باشگاه ها درخواست کرديم تا نظراتشان را براي برگزاري هر چه بهتر ليگ دهم به ما ارائه دهند که متاسفانه اين موضوع از سوي آنها پاسخ داده نشد.
وي افزود: ما اين مهلت را تا پايان ارديبهشت ماه امسال هم تمديد کرديم که متاسفانه به جز دو باشگاه استقبالي از آن نشد.
محمدي گفت: با اين حال ما همچنان منتظر هستيم تا اگر پيشنهادي از سوي مسئولان براي برگزاري مناسب و هماهنگ ليگ دهم ارائه شود آن را بررسي کنيم.
وي در خصوص عدم ارسال اين نظرات از سوي مديران و مربيان ليگ برتر تاکيد کرد: شايد به اين دليل باشد که مربيان و برخي از مديران هنوز تکليف خود را نمي دانند و به اين موضوع فکر مي کنند که شايد تا پايان فصل در يک تيم باقي نمانند.
محمدي تصريح کرد: در حالي که آنها به اين فکر نمي کنند که اگر از فعاليت در باشگاهي محروم شوند، امکان حضورشان در باشگاه ديگر در طول يک فصل وجود دارد و اين پيشنهادها مي تواند به سود خودشان باشد.  وي در خصوص ارزيابي خود از برگزاري ليگ نهم نيز گفت: در اين خصوص بايد کارشناسان و مربيان نظر بدهند، اما براي اولين بار بود که يک برنامه ريزي يک ساله در ليگ اجرا شد تا هم تيم ملي، هم نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا و هم بازي هاي ليگ برتر لطمه نخورد.  محمدي افزود: به جز بازي هاي هفته بيستم که به خاطر ديدار تيم ملي عقب افتاد، ساير مسابقات در سي و چهار هفته به خوبي برگزار شد و طبق برنامه از پيش تعيين شده کارهاي خود را جلو برديم.  وي با اشاره به زمان قرعه کشي ليگ و فصل نقل و انتقالات خاطر نشان کرد: فصل نقل و انتقالات از سه شنبه آغاز و 28 تير ماه سال جاري به پايان مي رسد.
وي ادامه دارد:  مراسم قرعه کشي بازي هاي ليگ برتر در فصل دهم نيز روز 20 تير ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
رئيس سازمان ليگ در پاسخ به سئوالي مبني بر دليل بي نظمي در جشن قهرماني پرسپوليس در جام حذفي يادآور شد: برگزاري جشن هنگام اهداي مدال ها بسيار منظم بود، اما به يکباره به خاطر حضور ليدرهاي باشگاه پرسپوليس در هنگام اهداي جام دچار بي نظمي شد.  وي ادامه داد: متاسفانه اختيار ليدرها براي حضور در جشن قهرماني دست ما نبود و تذکر ما به عوامل نيروي انتظامي از اين بابت نيز نتيجه اي نداشت.  وي گفت: در همه جاي دنيا تنها بازيکنان و کادر فني يک تيم براي خوشحالي و گرفتن جام بر روي سکو مي روند که متاسفانه اين موضوع در ايران رعايت نمي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته