جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/05 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3605

  بيانيه چهاربندي فدراسيون:
 دايي وجهي را از بيت المال طلب مي کند که برايش کار نکرده 

 فدراسيون فوتبال کشورمان با صدور اطلاعيه اي به اظهارات سرمربي پيشين تيم ملي پاسخ داد و نوشت: آقاي دايي وجهي را از بيت المال مطالبه مي نمايند که در قبال آن عملکردي نداشته اند و اصرار بر اين موضوع به مصلحت ايشان و جامعه قهرمانان نمي باشد.
به گزارش  مهر، فدراسيون فوتبال در اطلاعيه خود آورده است:
1- جناب آقاي علي دايي در تاريخ 12 اسفند سال 86 به عنوان سرمربيگري تيم ملي فوتبال مشغول به خدمت بوده و در تاريخ 8 فروردين سال 88 به دليل باخت خانگي 2 بر يک تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران در مقابل تيم ملي فوتبال عربستان در استاديوم آزادي و در مقابل ديدگان نزديک به يکصد هزار نفر هواداران حاضر در تالار ملي فوتبال ايران(استاديوم آزادي) و ميليون ها ببينده در سراسر جهان از تيم ملي کنار رفته اند. در طول مدت همکاري دائما از حمايتهاي همه جانبه فدراسيون فوتبال به عنوان سرمربي برخوردار بوده اند.
2- آقاي علي دايي شب قبل از اعزام به تورنمنت عمان که از سفر مکه مکرمه و مدينه منوره به تهران برگشته بودند، به علت عدم پرداخت بخشي از طلب خود بابت قرارداد حق مربيگري تيم ملي فوتبال در مرحله اول، به صورت قهر اردوي تيم ملي راترک کرده و به خانه رفته که طي جمع بندي به عمل آمده در فدراسيون، مقرر گرديد جناب آقاي مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون  به منزل ايشان رفته و پس از برگزاري جلسه مفصل و ذکر اين نکته که عدم همراهي جناب آقاي دايي در آستانه اعزام به تورنمنت عمان به دليل دريافت وجه مورد مطالبه به مصلحت جامعه فوتبال و تيم ملي فوتبال نمي باشد، خواهان همراهي نامبرده با تيم ملي شده که ايشان پذيرفتند و بعد از آن جلسه وجه قرارداد ايشان به تدريج و کاملا پرداخت گرديد.
3- در خصوص ادعاي عدم حمايت از سرمربي وقت تيم ملي توسط جناب آقاي تاج و هيات رئيسه محترم فدراسيون به استحضار عموم جامعه فوتبال و هواداران فهيم فوتبال مي رساند که فدراسيون و هيات رئيسه از تمامي برنامه هاي اعلامي سرمربي محترم تيم ملي به طور همه جانبه و در حد بضاعت حمايت نموده ولي پس از باخت خانگي مقابل تيم ملي عربستان که حتي اگر درآن مسابقه نتيجه مساوي هم به دست آمده بود تيم ملي فوتبال با اندوخته هاي بعدي به جام جهاني صعود مي کرد و فدراسيون فوتبال (و به تعبير آقاي دايي سازمان متبوع) با تصميم جمعي اعضا محترم هيات رئيسه نسبت به تغيير سرمربي تيم ملي بزرگسالان اقدام نموده است. لازم به ذکراست تمامي تيم هاي ملي ايران در بخش فوتسال، تيم هاي پايه، فوتبال ساحلي و بانوان موفق بوده اند بجز تيم ملي بزرگسالان.
4- در خصوص شکايت جناب آقاي دايي در خصوص مطالبه وجه مورد نظر بابت استمرار قرارداد با فدراسيون به اطلاع مي رساند که اين شکايت در کميته انضباطي فدراسيون در حال بررسي و رسيدگي مي باشد و تاخير در رسيدگي به دليل اتمام مسابقات ليگ حرفه اي مي باشد. ولي آنچه که مسلم است جناب آقاي دايي، فدراسيون و عموم مردم مي دانند که ايشان قبل از بازي با عربستان وجه کار خود را تماما دريافت کردند ولي درخصوص استمرار قرارداد در مرحله دوم و در چارچوب مقررات هم چنانچه راي به پرداخت وجه به ايشان مي باشد، ايشان و مردم شريف، خوب مي دانند که آقاي دايي وجهي را از بيت المال مطالبه مي نمايند که در قبال آن عملکردي نداشته اند و اصرار بر اين موضوع به مصلحت ايشان و جامعه قهرمانان نمي باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته