جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3614

 همه گزينه هاي پيش روي استقلال  

استعفاي واعظي آشتياني از سمت مديريت استقلال، يک دلمشغولي جديد را به سازمان تربيت بدني اضافه کرده است، اينکه  چه کسي را به عنوان مديرعامل انتخاب کنند تا او سرمربي مورد نظر خود را به استقلال بياورد و جناب سرمربي هم شروع به بستن تيم کند.در حال حاضر شايعات و گمانه زني ها گزينه هاي مختلفي را به عنوان مديرعامل، سرمربي و مطرح مي کنند که در نهايت سليقه سازمان تربيت بدني و ملاحظاتي باعث خواهد شد  که اين موضوع به جمع بندي برسد.اما تا به حال چه کساني و در چه پست هايي مدنظر سازمان بوده اند.اين گزارش تلاش مي کند به سوال پاسخ بدهد.
 قريب مديرعامل -قلعه نوعي سرمربي
حسين قريب مديرعامل پيشين استقلال اولين کسي بود که براي پذيرش پست مديريتي استقلال مورد مذاکره قرار گرفت.او پيش از استعفاي واعظ آشتياني به پاسخ هاي سعيدلو جواب منفي داد و هنوز هم کسي در سازمان نتوانسته نظر وي را براي بازگشت جلب کند.اگر او به استقلال مي آمد، قلعه نوعي سرمربي مورد نظر وي بود و کار به سرعت کليد مي خورد.
 فتح الله زاده مديرعامل-قلعه نوعي سرمربي
روابط خوب اين دو با هم بر هيچکس پوشيده نيست، اما نه سازمان تمايلي به گزينه فتح الله زاده دارد و نه فتح الله زاده استقلال را در شرايط تحويل بگيرد.
 هاشم ساعدي مديرعامل -سرمربي مشخص  نيست
هاشم ساعدي عضو سابق هيئت مديره استقلال نيز در جمع گزينه هاي مديرعامل قرار دارد او که همواره ارتباط خود را با ورزش حفظ کرده است.به عنوان عضو کادر هيئت مديره استقلال در زمان حسين قريب مطرح بود و ظاهرا حرف هايي مطرح مبني بر حضور مجدد او در هيئت مديره و احتمال پست مديريت عامل مطرح شده است. مشخص نيست که اگر ساعدي مديرعامل بشود چه کسي را براي سرمربيگري استخدام مي کند.
 اميرقلعه نوعي عضو هيئت مديره -حجازي سرمربي
ناصر حجازي کماکان عقيده دارد توطئه هايي در حال شکل گيري است که او را از تيم محبوبش دور کند.حجازي که دو سال پيش بازگشت ناموفقي به ميدان داشت با رد پيشنهاد عضويت در هيئت مديره بي واهمه اعلام کرده که مي خواهد سرمربي بشود.حال آنکه شرايط فني و سوابق باعث عدم اطمينان دروازه بان سابق تيم ملي مي شود. اين در حالي است که خانواده امير قلعه نوعي با مربيگري اين سرمربي در استقلال کاملا مخالفند و ترجيح مي دهند امير در اصفهان که فضاي کم فشاري دارد به کار ادامه بدهد و نظر آنها و مخالفتشان با حضور قلعه نوعي در استقلال فاکتور بسيارمهمي است که نبايد آن را از يادبرد.گفته مي شود که ممکن است قلعه نوعي در سپاهان به مربيگري ادامه دهد تا عضو هيئت مديره استقلال بشود.در حاضر تصميم گيري کار راحتي نيست، همانطور که گفتيم ممکن است کمبود چهره و گزينه براي مديريت در استقلال است.بايد مدتي صبر کنيد تا سازمان به انتخاب برسد، آنچه مسلم است باز کار، کار راحتي نيست.اما مسلما اين امير قلعه نوعي است که نقش اول همه اين معادلات است.کسي که حضور يا عدم حضورش در استقلال اتفاقات اصلي را رقم مي زند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته