جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3616

  استاندارزنجان :
 همدلي وتعامل بين مردم ومسئولين موجب توسعه استان گرديده است 

زنجان -خبرنگارآفرينش
استاندارزنجان  همدلي ، وفاق و تعامل مردم ومسئولان را عاملي در جهت تحقق اهداف توسعه و آباداني استان برشمرد.
به گزارش  آفرينش ،دکتر رئوفي نژاد در گردهمايي مسئولان روابط عمومي دستگاههاي اجرايي و مديران رسانه هاي گروهي ضمن عرض تسليت به مناسبت بيست ويکمين سالگرد ارتحال ملکوتي معمار کبير انقلاب حضرت امام خميني (ره ) و سالگرد شهداي 15 خرداد سال 1342 و تقدير وتشکر از همه دستگاههاي اجرايي و دست اندرکاران در برگزاري مراسم باشکوه سالگرد ارتحال امام راحل گفت : سالگرد ارتحال امام راحل امسال در سطح کشور و بخصوص در استان با شکوه وعظمت بسياري برگزار گرديد و نمود بسيار قوي تري نسبت به سالهاي گذشته داشت .
وي  در ادامه افزود: در طول 30 سال گذشته هرگاه دشمنان در صدد ضربه به نظام جمهوري اسلامي بودند حضورگسترده مردم تمامي نقشه هاي دشمنان را باطل نمود.
اين مقام مسئول  افزود: امسال هم سالگرد ارتحال امام راحل در فضاي فتنه وشيطنت وچالش و خيانت از داخل وخارج از کشور همراه بود که با عظمت وشکوه هرچه تمامتر برگزار گرديد.
مقام ارشداستان  با بيان اين مطلب که بعداز دفع تمامي فتنه ها وخيانتها توسط مردم و درايت و هوشمندي مقام معظم رهبري در طول ماهها فضاي کشور ، فضاي افشاگري و معرفي چهره هاي شاخص بود.
دکتر رئوفي نژاد در اين همايش با بيان اين مطلب که طي دو سال گذشته تلاش شده تا بستري شفاف تر و روانتر از گذشته مهيا شود گفت : امروز بهترين شرايط و بستر با ويژگيهاي بي بديل و بي نظير در استان را داريم که اين امر جز با تلاش وهمت مسئولين و خدمتگزاران دولت نهم ودهم ميسرنگرديده است .
وي بزرگترين سرمايه براي توسعه و آباداني استان را در راس همه ظرفيتها و سرمايه هاي استان ، حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه محترم استان اعلام نمودکه پدرانه ومدبرانه اين فضا را هدايت مي کند.
 مقام عالي استان  تصريح نمود: مسئولان بايد با استفاده از فرصتها و ظرفيتها در سطح استان ، کشور و ملي وفراملي از اين فضا و بستر حداکثر ا ستفاده را در جهت توسعه وآباداني استان با تعامل وهمکاري با ادارات بعمل آورده واز فرصت سوزي و اتلاف وقت خودداري نمايند.
 استاندار زنجان در اين گردهمايي با اشاره به برگزاري  همايش سرمايه گذاري بين المللي در استان فارس (شيراز) گفت : در اين همايش 96 پروژه در بخشهاي مختلف صنعت ومعدن ، خدمات و عمراني واقتصادي و ساير بخشها معرفي شد و در آينده نزديک عملياتي واجرائي خواهد شد که گام بسيار بلندي در راستاي توسعه استان طي  15 سال آينده محسوب مي شود.
 دکتر رئوفي نژاد با بيان اين مطلب که مسئولين روابط عمومي ها بايد عملکرد دستگاه خود را جمع آوري وبصورت بولتن و کتاب در اختيار مردم استان قرار دهند،افزود: دستگاههاي اجرائي مي توانند عملکرد دستگاه خود از جمله افتتاحيه ها و گلنگ زني ها ي پروژه هاي مختلف استان را بصورت بروشور در نماز جمعه هر هفته استان دراختيار مردم قرار دهند.
استاندار زنجان اطلاع رساني شفاف و درست را از وظايف مهم روابط عمومي هاي دستگاههاي اجرايي دانست و آنان را پل ارتباطي مردم و دولت عنوان نمود و از آنان خواست با اطلاع رساني شفاف و دقيق و بموقع اعتماد و اطمينان و آرامش خاطر مردم را جلب نمايند و در جهت رضايتمندي مردم از مسئولان و خدمتگزاران نظام و دستگاههاي اجرايي تلاش نمايند.
 وي همچنين افزود: روابط عمومي ها بايد با اصحاب رسانه ها وصدا وسيما همکاري تنگاتنگ داشته و اخبارو اطلاعات دستگاه مطبوعه خود را در اسرع وقت در اختيار آنان قرار داده و در جهت اطلاع رساني به مردم استان نهايت تلاش خود را بعمل آورند.
 استاندار زنجان با اشاره به وظايف حساس روابط عمومي ها ، کار روابط عمومي ها را کارفرهنگي عنوان نموده و گفت : وظيفه محوري واصلي روابط عمومي ها بسيار حساس  است.  اين مقام مسئول  تصريح نمود: روابط عمومي ها بايد صراحت وصداقت و شفافيت در اطلاع رساني ، ارتباط صادقانه مردم ودولت را مدنظر قرار دهند.
 دکتر رئوفي نژاد گفت : به لحاظ اهميت و جديت موضوع ، احکام مسئولين روابط عمومي هاي دستگاههاي اجرايي استان بايد صادر و آنان در پستهاي مربوطه فعاليت نمايند.  وي همچنين از مديران دستگاههاي اجرايي خواست توجه ويژه اي به روابط عمومي هاي دستگاه خود داشته و آنان را در انجام وظايف محوله همکاري وحمايت نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته