جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3616

  پايان داستان امير و استقلال
 استارت قلعه نوعي با سپاهان  

 امير قلعه نوعي سرمربي فصل پيش تيم فوتبال سپاهان اصفهان که طي روزها و هفته هاي گذشته صحبت هاي زيادي در مورد بازگشتش به استقلال مطرح شده بود، از صبح ديروز سه شنبه تمرينات تيم فوتبال سپاهان را زير نظر گرفت تا به همه اين شايعات پايان دهد.
گفتني است نخستين جلسه تمرين تيم فوتبال سپاهان اصفهان براي حضور در دهمين دوره رقابت هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور ساعت 10 صبح ديروز سه شنبه در زمين تمرين مجموعه فرهنگي ورزشي فردوس (ورزشگاه اختصاصي سپاهان)برگزار شد.در اين تمرين که زير نظر امير قلعه نوعي و ساير اعضاي کادر فني و سرپرستي و حضور 16 بازيکن برگزار شد، بازيکنان تمرين سبکي را برگزار کردند.حضور قلعه نوعي در اين تمرين به شايعات حضور اين مربي در تيم فوتبال استقلال تهران پايان داد.ضمن اينکه تعداد زيادي از هواداران سپاهان هم در تمرين ديروز حاضر شدند و به تشويق امير قلعه نوعي و بازيکنان سپاهان پرداختند.پيش از آغاز اين تمرين امير قلعه نوعي براي دقايقي با بازيکنان صحبت کرد و خطاب به آنها گفت:به اميد خدا از امروز براي شروع يک فصل خوب و براي به نمايش گذاشتن يک سپاهان قدرتمندتر از سال گذشته کارمان را شروع مي کنيم.
وي با تاکيد بر اينکه بازيکنان براي حضور قدرتمند در ليگ دهم با کمترين غيبت موجه در تمرينات حاضر شوند، اضافه کرد:به هواداران سپاهان اطمينان مي دهم امسال بازي هاي زيباتري را از تيم محبوبشان ببينند و باز هم سپاهان کام مردم اصفهان را شاد کند.
مجيد بصيرت سرپرست تيم فوتبال سپاهان هم  در مورد شايعه حضور قلعه نوعي در تيم استقلال گفت:زيبايي هاي فوتبال به اين شايعاتش است ولي قلعه نوعي به باشگاه سپاهان قول داده بود و با حضورش در تمرين  به وعده اش عمل کرد.
وي در مورد حضور تنها 16 بازيکن در اين تمرين تاکيد کرد:به دليل اينکه برخي از بازيکنان با هماهنگي باشگاه در مرخصي به سر مي برند،اين تمرين تنها با 16 نفر برگزار شد و با حضور ساير بازيکنان تمرينات روزهاي آتي را با ترکيب کامل تري برگزار مي کنيم.
بازيکنان سپاهان ساعت 18 ديروز سه شنبه هم دومين تمرين خود را در مجموعه فرهنگي ورزشي فردوس برگزار کردند.تيم فوتبال سپاهان نخستين تيم حاضر در دهمين دوره رقابت هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور است که تمرينات خود را براي حضور در رقابت ها از صبح ديروز سه شنبه آغاز کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته