جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/03/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3620

  استاندارزنجان:
 هدف برنامه هاي فرهنگي تمامي دستگاه ها اقشار جوان و نوجوان است 

 زنجان - خبرنگارآفرينش
استاندارزنجان گفت: بايد تمامي برنامه هاي فرهنگي، آموزشي و ورزشي دستگاههاي اجرايي در قالب طرح صالحين برنامه ريزي و اجرا شود.
به گزارش  آفرينش ،استاندار زنجان در نخستين جلسه ستاد فرهنگي به اهميت اقدامات فرهنگي دستگاههاي اجرايي اشاره کرد و افزود: هدف برنامه هاي فرهنگي تمامي دستگاهها اقشار جوان و نوجوان است.
وي به ضرورت برنامه ريزي در اجراي برنامه هاي فرهنگي اشاره نمود و افزود: برنامه ريزي و اجراي تمامي برنامه هاي فرهنگي دستگاه ها با محوريت يک سازمان و نهاد مي تواند از موازي کاري جلوگيري کرده و برنامه ها را در يک راستا و محوريت مشخص پيش برد.
دکتر رئوفي نژاد، به اجراي طرح صالحين از سوي سازمان بسيج در ميان جوانان و نوجوانان اشاره کرد و افزود: طرح صالحين يک طرح جامع و کامل است که تمامي برنامه ها را به صورت مستمر براي جوانان در گروه هاي خاص و مهم اجرا مي کند که اين جمعيت هدف، سرنوشت سازترين قشر جامعه هستند.
مقام عالي استان ، بازدهي طرح صالحين را بسيار بالا ارزيابي کرد و گفت: انسجام و وحدتي که در تمامي برنامه هاي اين طرح وجود دارد مي تواند بسياري از نيازهاي فرهنگي جوانان وجامعه را برآورده سازد ضمن آنکه  اجراي اين طرح آثار و اثر ماندگاري در خانواده ها را به دنبال خواهد داشت.
وي به ويژگي هاي شاخصي که در اجراي طرح صالحين وجود دارد اشاره نمود و افزود: هدف گذاري و استمرار در برنامه ها يکي از امتيازات بسيار بزرگي است که در طرح صالحين وجود دارد و انتظارات فرهنگي تمامي جامعه را برآورده مي کند .
دکتر رئوفي نژاد خاطر نشان نمود: تمامي دستگاه ها بايد با عقد قرار داد و تفاهم نامه با عوامل اجرايي اين طرح تمامي اعتبارات فرهنگي و برنامه هاي فرهنگي خود را در اختيار طرح صالحين قرار داده و و همکاري لازم را با مجريان اين طرح انجام دهند .
استاندار زنجان تاکيد داشت: بسياري از دستگاهها در زمينه اقدامات فرهنگي بصورت موازي کارکرده و يا بدون هماهنگي هاي لازم اقدامات يکديگر را خنثي مي کنند که در اين زمينه بايد تمامي برنامه هاي فرهنگي، آموزشي و ورزشي دستگاههاي اجرايي در قالب طرح صالحين برنامه ريزي و اجرا شود.
وي جمعيت تحت پوشش و تعداد نفرات طرح ،اعتبارات و ظرفيتهاي در اختيار طرح را سه محور مهم در اجراي طرح صالحين دانست و افزود: طرح صالحين مستقيم زير نظر مقام معظم رهبري در کل کشور اجرا» مي شود.
لازم به ذکر است دبير ستاد راهبردي فرهنگي استان معاون سياسي و امنيتي استانداري و محل دبيرخانه دفتر معاون سياسي و امنيتي استانداري مي باشد


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته