جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/04/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3631

 معاون آموزشي واحد زاهدان:
 دانشگاه آزاد اسلامي يکي از دانشگاه هاي توسعه يافته و فعال در کشور است 

دکتر مهربان معاون آموزشي واحد زاهدان با اشاره به  فعاليت هاي چشمگير آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: دانشگاه آزاد اسلامي توانسته است بدون کمک هاي دولت و تنها با شهريه هاي دانشجويي امکانات آموزشي و رفاهي بي نظير مانند: خدمات مشاوره اي آموزشي، امکانات مذهبي، خدمات تفريحي ورزشي، کتابخانه، خوابگاه ها و... را براي دانشجويان فراهم نمايد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان، دکتر احمد مهربان دانشگاه آزاد اسلامي را به  عنوان يکي از دانشگاه هاي توسعه  يافته و فعال در کشور برشمرد و گفت: با افزايش ميزان پذيرش دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در مقاطع تحصيلي کارشناسي  ارشد و دکترا که يکي از  امور ضروري کشور است اين دانشگاه در راستاي جلوگيري از خروج نخبگان و مشتاقان عرصه علم  آموزي به خارج از کشور موفق عمل نموده است.
وي در ادامه گفت: تاسيس دانشگاه هاي آزاد اسلامي در دورترين نقاط کشور و با توجه به سيستم آموزشي قابل تحسين آن، تحصيل را براي متقاضيان در هر شرايطي آسان کرده است.
معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي واحد زاهدان در پايان يادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامي داراي امتيازات و افتخارات بسياري در زمينه هاي علمي، فرهنگي، ورزشي، پژوهشي و... است که اين افتخارات و امتيازات امروز بايد از طريق رسانه هاي جمعي و شبکه هاي اطلاعاتي تشريح و تبيين شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
اجتماعي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته