جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/04/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3631

 مهرزاد معدنچي بازيکن جديد استيل آذين:
  ديگر به فکر حرف هاي پروين نيستم 

مهرزاد معدنچي، اولين بازيکني نيست که قصد پرسپوليسي شدن داشت اما به يکباره سر از تيم استيل آذين درآورد اينکه چه اتفاقاتي افتاد تا اين بازيکن در حالي که در يک قدمي تيم سابقش قرارداشت تغيير مسير داده و سر از تيم استيل آذين درآورد را درگفت وگو با معدنچي مي خوانيد.
کمتر کسي پيش بيني مي کرد که به استيل آذين بپيونديد؟
به هر حال من بعد از سه سال دوري به فوتبال ايران بازگشته ام و مي خواستم به تيمي بروم که حرفه اي است و اهداف بزرگي در سر دارد.يکي از دلايلي که استيل آذين را انتخاب کردم همين بود.اين تيم بازيکنان خوبي دارد و با اين تفکر به اينجا آمدم که قرار است سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را بگيريم.
يعني پرسپوليس حرفه اي نبود و اهداف بزرگي نداشت؟
چرا،من با باشگاه پرسپوليس مذاکره داشتم و نزديک بود که به توافق هم برسيم اما يکسري مسائل وجود داشت که من دوست ندارم آنها را بازگو کنم و اين مسائل مانعي شد براي پرسپوليسي شدن مجدد من.
اين مسائل، مالي بود؟
فقط مي توانم بگويم خدا را گواه مي گيرم که دليل نرفتن من به پرسپوليس فقط مسائل مالي نبود.به هر حال هر کسي وجدان دارد و مهم اين است که پيش وجدان خودش راحت باشد.همانطور که گفتم دليل نرفتن من به پرسپوليس يکسري مسائلي بود که علاقه اي به بازگو کردن آن ندارم چون پرسپوليس همچنان تيم محبوب من است و نمي خواهم اين تيم را درگير حاشيه کنم.اميدوارم آنها فصل موفقي را داشته باشند و من هم از موفقيت تيم محبوبم خوشحال مي شوم.اعتقاد دارم هر بازيکن بايد به تيمي برود که او را بخواهند و به او حرمت بگذارند.
قضيه مذاکراه با استقلال چه بود و با اين تيم چرا به توافق نرسيديد؟
اين تيم با مديربرنامه هاي من صحبت کرده بود و خواستار حضورم در اين تيم شده بودند.جا دارد همين جا از مسولان اين تيم تشکر و معذرت خواهي کنم.من از طريق مديربرنامه هايم به آنها گفتم که به خاطر دو سالي که در پرسپوليس حضور داشتم و به خاطر هواداران اين تيم ترجيح مي دهم که در استقلال حضور پيدا نکنم.با اين حال از اين که آنها خواستار حضور من در اين تيم بودند از آنها تشکر مي کنم و اميدوارم سال خوبي را پيش رو داشته باشند.
يکي از مسائل جالب در مورد حضورت در استيل آذين همکاري مجدد با علي پروين است.امسال که قرار نيست مقصر تمام باخت هاي اين تيم باشيد؟
درست است که آن سال در پرسپوليس يکسري مسائلي بوجود آمده بود اما بيشتر آن روزنامه اي بود و من و ايشان در برخورد با يکديگر هيچ مشکلي نداشتيم و به جز احترام چيزي از ايشان نديده ام.حتي زماني هم که به امارات آمدند ديداري بسيار دوستانه با هم داشتيم.به هر حال گذشته ها گذشته و من ديگر به فکر حرف هاي پروين نيستم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
اجتماعي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته