جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/04/16 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهار شنبه) نسخه شماره 3639

 واحد شوشتر برگزار مي کند:
 همايش "نقش زنان در توسعه اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي استان خوزستان" 


اولين همايش منطقه اي "نقش زنان در توسعه اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي استان خوزستان" به ميزباني واحد شوشتر آبان ماه امسال برگزار مي شود.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد شوشتر، معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر هدف از برگزاري اين همايش را تبيين نقش زنان در حوزه هاي مختلف اجتماعي، سياسي، فرهنگي و اقتصادي در جامعه برشمرد و بر لزوم پرداختن به توانمندي هاي اين قشر عظيم جامعه به عنوان قشري موثر و تعيين کننده تاکيد کرد.
دکتر غفارپور بختيار گفت: جهت ارائه مقالات به اين همايش 10 موضوع کلي در نظر گرفته شده است که از آن جمله مي توان به موضوعاتي همچون زن و توسعه اقتصادي استان خوزستان، زن و پس انداز مالي در خانواده، زن و افزايش کارايي و بهره وري اقتصادي خانواده و جامعه، زن و توسعه سياسي و فرهنگي، زن و فعاليت هاي گروهي سياسي ورهنگي، زن و جايگاه آن در خانواده و نيز زن و توسعه اجتماعي استان خوزستان اشاره کرد.
وي با اشاره به اينکه همايش منطقه اي نقش زنان در توسعه استان خوزستان در روز 5 آبان ماه سال جاري و با شرکت انديشمندان و صاحب نظران استان در واحد شوشتر برگزار مي شود، خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت شرکت در اين همايش مي توانند مقالات کامل خود را تا تاريخ 89/6/31 از طريق پايگاه اينترنتي همايش به نشانيwww.shushter.ir.ارسال نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته