جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3644

  دکتر احدي، معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي شد 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حکمي، دکتر حسن احدي را به عنوان معاون آموزشي اين دانشگاه منصوب کرد و از زحمات دکتر حسينچي معاون آموزشي سابق دانشگاه تشکر و قدرداني کرد.
دکتر جاسبي در اين حکم بر ضرورت تعامل و همکاري مطلوب با روساي شوراي مناطق دانشگاه آزاد اسلامي و مديران حوزه آموزش و تسريع و آسان سازي روند جذب هيات علمي در سطح واحدهاي دانشگاهي و مراکز آموزشي تاکيد کرده است.
همچنين از دکتر احدي خواسته شده به صورت تمام وقت، حداکثر تلاش و کوشش را در جهت ارتقاي کيفيت آموزشي دانشگاه به عمل آورد. دکتر حسن احدي، داراي مدرک ليسانس روانشناسي از دانشگاه تهران و فوق ليسانس و دکتراي روانشناسي از دانشگاه پاريس است و سوابقي نظير معاونت مرکز تحقيقات رواني  اجتماعي نخست وزيري، سرپرست کميته روانشناسي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، رياست مناطق يک و 7 دانشگاه آزاد اسلامي و مسووليت ستادهاي نوآوري و شکوفايي و اصلاح الگوي مصرف دانشگاه را در کارنامه کاري خود دارد.
معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي همچنين به عنوان استاد نمونه و محقق و پژوهشگر برتر کشور انتخاب شده و ده ها مقالهISI  و علمي و پژوهشي در نشريات معتبر بين المللي و داخلي داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته