جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/04/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3644

 «وضعيت سفيد» يک ماه ديگر به لوکيشن جديد مي رود 

 سريال «وضعيت سفيد» به کارگرداني حميد نعمت الله هم اينک در لوکيشن مدرسه جنگ زده ها درحال تصويربرداري است و تمامي بازيگران اصلي در اين صحنه ها حضور دارند.
محمدرضا شفيعي، تهيه کننده اين سريال در گفت وگو با  (ايسنا)، ضمن اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: صحنه هاي مربوط به فصل زمستان از لوکيشن مدرسه جنگ زده ها تصويربرداري شده است و سکانس هاي مربوط به فصل تابستان از اين لوکيشن هم اينک تصويربرداري مي شود.
به گفته ي وي لوکيشن مدرسه جنگ زده ها در محله چهاردانگه از منطقه 19 تهران قرار دارد.
شفيعي خاطرنشان کرد: تصويربرداري در لوکيشن مدرسه جنگ زده ها تا يک  ماه ديگر ادامه دارد و پس از آن تصويربرداري صحنه هاي مربوط به سطح شهر را ادامه خواهيم داد. اين تهيه کننده از خشايار موحدي و سودابه سعيدي نيا به عنوان تدوينگر و سهراب پور ناظري به عنوان آهنگساز سريال «وضعيت سفيد» نام برد.
بر اساس اين گزارش، محمودرضا تخشيد، مدير گروه فيلم و سريال شبکه سه نيز به تازگي در گفت وگويي با ايسنا اعلام کرده است: «وضعيت سفيد» کاري طنز است که توسط محمدرضا شفيعي تهيه  مي شود و بازيگراني چون افسانه بايگان، ابوالفضل پورعرب، عزت الله مهرآوران و افسانه چهره آزاد در آن بازي مي کنند; «وضعيت سفيد» سال آينده پخش مي شود. مجموعه تلويزيوني «وضعيت سفيد» به کارگرداني حميد نعمت الله در گروه فيلم و سريال شبکه سه سيما در قالب 26 قسمت 45 دقيقه اي ساخته خواهد شد. در خلاصه داستان اين سريال تلويزيوني آمده است: در سال پاياني جنگ تحميلي به سر مي بريم. در ايام موشک باران تهران خانواده اي به دلايل واهي با هم اختلاف شديد دارند و براي مصون ماندن از بمب باران، خانوادگي جمع مي شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبرو دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادو بازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي ودرقلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته