جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/08/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2614

 اولين بازي ، اولين پيروزي  

تيم فوتبال جوانان ايران با پيروزي مقابل تيم تاجيکستان پيکارهاي خود را در رقابت هاي قهرماني آسيا آغاز کرد.  گفتني است که در يکي از ديدارهاي گروه سوم اين مسابقه ها که در شهر بنگلور هندوستان برگزار شد ، تيم فوتبال جوانان ايران در يک بازي برتر با نتيجه 3 بر يک تيم تاجيکستان را شکست داد و در صدر اين گروه قرار گرفت.  گل هاي تيم ايران را شهرام گودرزي در دقيقه   55 و مصطفي چترآبگون در دقايق   59 و   82 به ثمر رساندند.  تيم تاجيکستان در دقايق ابتدايي اين بازي بر روي يک ضد حمله توسط تاماراکوف به گل دست يافت.  در ديگر ديدار گروه سوم، تيم ژاپن با نتيجه   2 بر صفر تيم کره شمالي را پشت سر گذاشت.  در ادامه ديدارهاي گروه سوم اين رقابت ها، تيم ايران امروز به مصاف کره شمالي مي رود و ژاپن برابر تاجيکستان قرار مي گيرد.

گروه آزمون وسنجش : رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه پلمپ سئوالات کنکور امسال در حوزه هاي آزمون باز مي شود از تضمين امنيت کنکور 88 خبر داد.
به گزارش مهر، علي عباسپور تهراني فرد شب دوشنبه در حاشيه بازديد از قرنطينه کنکور 88 در جمع خبرنگاران با اشاره به يکي از تغييرات در اجراي کنکور امسال افزود: کار جديدي که امسال صورت گرفته اين است که پلمپ سئوالهاي کنکور در همان حوزه برگزاري آزمون باز مي شود که اين امر ضريب اطمينان کار را بالا مي برد.
وي با تاکيد بر اينکه امنيت کنکور امسال صد در صد است گفت: اين يکي از افتخارات نظام است. رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس همچنين در زمينه حذف کنکور گفت: همت اصلي در زمينه حذف کنکور را آموزش و پرورش بايد انجام دهد. در وزارت علوم شرايط براي حذف کنکور آماده است اما وزارت آموزش و پرورش بايد خودش را براي حذف کنکور آماده کند.
وي اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش آماده طرح سئوالهاي استاندارد و برگزاري امتحانهاي سراسري با امنيتي که برگزاري کنکور دارد، نيست از اين رو بايد بين دو وزارت علوم و آموزش و پرورش همکاري شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري
استانها و شهرستانها ويژه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته