جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/08/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2614

  محمد مايلي کهن سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان :
 به ما فرصت بدهيد 

 تيم فولاد خوزستان با توجه به اينکه تعداد زيادي از بازيکنان خود را به همراه نداشت در برابر تيم استقلال يک بازي منطقي را برگزار کرد و موفق شد با کسب مساوي بدون گل به يک امتياز دست يابد .
در ارتباط با اين بازي محمد مايلي کهن سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازيکنان ما در مقابل استقلال خوب ظاهر شدند به همين خاطر من از آنان رضايت دارم .
وي افزود : ما در اين مسابقه با تغييراتي که انجام داديم، توانستيم بازي قابل قبولي در برابر استقلال به نمايش بگذاريم.
وي يادآور شد: حضور چند بازيکن در تيم جوانان را نمي خواهم بهانه قرار دهم البته واقعيت اين است که ما يک سري مشکلات داريم که از جمله مي توان به جواني و کم تجربگي برخي بازيکنان اشاره کرد و روزي که من تيم فولاد خوزستان را تحويل گرفتم تنها يک ماه به شروع مسابقات باقي بود به طوريکه امکان آماده کردن تيم بهتر از اين نبود.
او ادامه داد : من در ابتداي کار اين موضوع با مسوولان فولاد خوزستان در ميان گذاشتم که براي نتيجه گيري نياز به زمان است و بايد صبر کرد.
سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان يادآور شد: فولاد داراي مجموعه خوبي است که باحساب و کتاب کار مي کند، و ازاين بابت من خوشحال هستم که در چنين مجموعه اي فعاليت مي کنم .
از وي سووال شد: با چنين نتايجي که فولاد گرفته احتمال سقوط آن مي رود.
مايلي کهن گفت : تنها ما شش بازي انجام داده ايم و هنوز زود است چنين فکري کرد. بهرحال بايد صبر کرد، مساله اي که من درآغاز کار به مسوولان فولاد گفتم .
وي در ادامه گفت: بايد پذيرفت که ما معضل گلزني داريم که بايد رفع شود.
مايلي کهن درجواب پرسشي گفت: ممکن است من در برخي مسايل خوب نباشم اما درک استعدايابي خوبي دارم به همين دليل به آينده فولاد خوزستان اميدوارم.

 گروه آزمون وسنجش : رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت، با اشاره به اعلام نتايج اوليه بيست و سومين دوره پذيرش دستيار دندانپزشکي ازآغاز مهلت انتخاب رشته براي مجازين و پذيرش 300  نفر خبر داد.
مهندس کي قباد طاهرنژاد ، در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به انتشارنتايج اوليه آزمون دستياري دندانپزشکي در سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشان .www ir.gov.mohme.sanjesh گفت : داوطلبان مجاز بايد تا روز دوشنبه هشتم تيرماه انتخاب رشته محل را انجام دهند.
وي با بيان اينکه علاوه بر جزئيات نحوه انتخاب رشته و اسامي مجازين، کارنامه کليه داوطلبين بر روي سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي قرار دارد، اظهار کرد: مجازين به انتخاب رشته بايد حداکثر 100  رشته محل را انتخاب کنند.
طاهرنژاد با تاکيد بر اينکه مجازين مي توانند يک رشته را در تمام دانشگاه ها و يا ترکيبي از چند رشته را در چند دانشگاه ، حداکثر تا100  رشته محل انتخاب کنند، خاطرنشان کرد: اولويت رشته محل انتخابي داوطلب، معيار پذيرش داوطلبان پس از کسب نمره خواهد بود.
وي افزود: در صورتي که داوطلب هيچ يک از100  رشته محل را انتخاب نکرده باشد، واجد شرايط پذيرش نمي باشد.
رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي در خاتمه با اشاره به تعداد مجازين به انتخاب رشته در آزمون دستياري دندانپزشکي، گفت: هزار و 20  داوطلب در اين آزمون براي انتخاب رشته مجاز شده اند که از اين تعداد حدود 300  نفر پذيرفته مي شوند.
گفتني است ، بيست و سومين دوره پذيرش دستيار دندانپزشکي روز پنجشنبه 10   ارديبهشت با شرکت يک هزار و 835   داوطلب در 100   رشته محل و 8   حوزه امتحاني دانشگاه هاي علوم پزشکي اصفهان، بابل، تبريز، تهران، شيراز، کرمان، مشهد و همدان برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري
استانها و شهرستانها ويژه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته