جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/06/24 - روزنامه سراسري صبح ايران ( چهار شنبه) نسخه شماره 3692

 تصويربرداري تله فيلم «فرجام» به نيمه رسيد 

 تصويربرداري فيلم تلويزيوني «فرجام» به کارگرداني دکتر اميرحسن ندايي و به تهيه کنندگي فرشاد شکيبي به نيمه رسيد و تدوين فيلم نيز همچنان ادامه دارد.
 تصويربرداري فيلم تلويزيوني «فرجام» به کارگرداني اميرحسين ندايي به نيمه رسيد و تدوين هم زمان تصاوير نيز توسط بهراد صاحبقراني در حال انجام است، تا با انجام مراحل فني، فيلم براي پخش در هفته نيروي انتظامي آماده شود.
گروه تا سه روز آينده مشغول ضبط تصاويردر يکي از لوکيشن هاي اصلي فيلم در زعفرانيه هستند، امروز محبوبه بيات، چکامه چمن ماه و يوسف مراديان جلوي دوربين خواهند رفت.
طبق برنامه ريزي انجام شده حدود 20 جلسه تصويربرداري در تهران پيش بيني شده است و تصويربرداري تا اواخر شهريورماه در تهران به طول خواهد انجاميد.
فيلمنامه فيلم توسط مرجان محسني نسب نوشته شده و دکتر اميرحسن ندايي آن را بازنويسي کرده است.
فيلم با مضمون پليسي و تلفيقي از ژانر وحشت و جنايي همراه است و داستان نيما اميني (حسين مهري) جوان دانشجويي را روايت مي کند که به جرم قتل دختري به اعدام محکوم شده است. سرگرد مجابي (يوسف مراديان) مسئول پرونده در روند تحقيقات تکميلي بر زندگي خصوصي دختر جوان وارد مي شود و گذشته اش را مرور مي کند تا اين که ...
در اين فيلم يوسف مراديان، چکامه چمن ماه، محبوبه بيات، کاظم افرندنيا، آزاده رياضي، حسين مهري، شيوا ابراهيمي، شاهين صمدپور و... به ايفاي نقش مي پردازند.
تعدادي از عواملي که در ساخت فيلم همکاري دارند، عبارتند از: نويسنده فيلمنامه: مرجان محسني نسب/ بازنويسي فيلمنامه و کارگردان: اميرحسن ندايي/ تهيه کننده: فرشاد شکيبي/ مديرتصويربرداري: عليرضا ودادتقوي/ صدابردار: علي عدالت دوست/ طراح صحنه و لباس: جاويد صحنه/ طراح گريم: لوريمر کوک تپه/ دستيار اول کارگردان و برنامه ريز: داريوش جهانگيري/ مديرتوليد: عليرضا رفيعي/ ناظر کيفي: سرهنگ حميد اندرزچمني/ مشاور انتظامي: سرهنگ عبدالله قاسمي/ گروه کارگرداني: بابک گودرزي، حبيب نريماني/ منشي صحنه: مژگان تمجيدي/ عکاس: شراره عسگري فر/ مديرتدارکات: حميدرضا حاجي بابايي.
«فرشاد شکيبي» که پيش از اين تهيه مجموعه هاي مستند «شوک» و «انعکاس» را برعهده داشت، «فرجام» را به سفارش اداره سينمايي ناجا تهيه و توليد مي کند تا در هفته نيروي انتظامي از يکي از شبکه هاي تلويزيوني پخش شود.
اميرحسن ندايي پيش از اين ساخت تله فيلم هاي «ملکه پاپلي ها»، «بانوي کوچک من»، «از حرم تا حرم»، «پروانه ها هرگز نمي ميرند» و... در کارنامه هنري خود به ثبت رسانده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش وپژوهش
اقتصادوبازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آموزش وسنجش
ورزشي در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته