جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/08/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2614

 زنگ آفرينش 

   زنگ  آفرينش با شماره تلفن        88909727
    آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    شما عزيزان ميباشد .

نصب عابر بانک در دانشگاه آزاد اسلامي نجف آباد اصفهان بسيار مفيد است

يکي از اقدامات بسيار مفيد و موثري که در بعضي ازدانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد استان اصفهان صورت گرفته است، نصب دستگاه خودپرداز(عابر بانک) در اين دانشگاه مي باشد، که تسهيلات رفاهي خوبي از طريق امور بانکي براي دانشجويان و والدين آن ها فراهم نموده است. اميد است اينگونه اقدامات در تمام مراکز دانشگاهي کشور ارائه شده و به صورت سراسري راه اندازي شود.
اصفهان- محود بليغيان

درس عربي در رشته مطالعات خانواده چرا؟

اين  درد دل بسياري از دانشجويان رشته مطالعات خانواده مي باشد. من و بسياري از دوستانم که اين رشته را انتخاب کرديم براي اين بود که درس عربي جز» دروس اختصاصي اين درس در دفترچه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد اسلامي گنجانده نشده بود و با توجه به زير مجموعه گروه 4 علوم انساني اين رشته را انتخاب کرديم. ولي وقتي براي انتخاب واحد رفتيم درس عربي در تمام ترم ها گنجانده شده بود. صرف عربي، نحو عربي، تجزيه و ترکيب و ... ، همچنين بيشترين واحد درسي را همين درس داشت.
آيا به نظر شما درست است که اين واحد درسي در اين رشته قرار گيرد؟ آيا بهتر نبود دانشگاه آزاد اسلامي اين رشته (مطالعات خانواده) را در گروه 3 که زير مجموعه آنها درس يا رشته هاي ادبيات فارسي، حقوق و ديگر رشته هاي مرتبط به اين مجموعه قرار مي داد. از شما تقاضا دارم مشکل اين دانشجويان را به گوش مسئولين برسانيد.
تعداد زيادي از دانشجويان رشته مطالعات خانواده

اجراي نظام هماهنگ پرداخت
 چرا به تعويق افتاده است

دولت جمهوري اسلامي ايران بنابر اجراي عدالت اسلامي يکي ازگام هاي موثري که مي تواند به حق يکي از اساسي ترين اقدامات، درجهت اجراي عدالت باشد، همانا اجراي نظام هماهنگ پرداخت است. در اين راستا از دولت محترم و مجلسيان عزيز انتظار مي رود که بار مالي نظام هماهنگ پرداخت را تامين و بر اجراي سريع آن تاکيد نمايند.
مدرس بازنشسته تربيت معلم- محمد حسين بروج

جوابيه اداره کل روابط عمومي راهنمايي ورانندگي

احتراما، عطف به مطلب مندرج در آن روزنامه مورخ 18 مهر 85 صفحه 3 مبني بر پرداخت مجدد عوارض سال قبل خواهشمند است، نسبت به درج جوابيه ذيل دستورات لازم را صادر فرماييد.
متن جوابيه:
مناطق، مجاز به پانچ فيش سال هاي گذشته(83-84) نمي باشند. لذا در صورتي که ارباب رجوع محترم مدرکي دال بر پرداخت ارائه نمايند، به اداره کل درآمد راهنمايي تا ميزان پرداختي در سيستم محاسبه گردد. لازم به ذکر است که مناطق هيچگونه مسئوليتي درخصوص پانچ فيش هاي پرداختي سال هاي گذشته که از طريق بانک به اداره کل در آمد ارسال مي شوند را ندارند.
مدير روابط عمومي

اسلامشهر ساختمان آموزش و پرورش مستقل ندارد!

علي رغم توسعه جمعيتي و آموزشي موثر در اسلامشهر هنوز اداره آموزش و پرورش در ساختمان مدرسه اي داير است و اين در شان آموزش و پرورش نبوده و فرهنگيان از اين بابت راضي نيستند. لذا ضرورت دارد ساختماني مستقل در خور منطقه و آموزش و پرورش به اداره اين شهرستان اختصاص دهند.
اسلامشهر- يکي از فرهنگيان


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري
استانها و شهرستانها ويژه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته