جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/07/08 - روزنامه سراسري صبح ايران ( پنجشنبه) نسخه شماره 3705

  شرايط و نحوه ثبت نام جديد عتبات عاليات اعلام شد 

سازمان حج و زيارت نحوه ثبت نام و شرايط سفر به عتبات عاليات براي زائران و کاروانهاي کربلا و سوريه را اعلام کرد.
به گزارش  مهر، سازمان حج و زيارت برنامه زمان بندي گروههاي اعزامي (زائران) به عتبات عاليات را از تاريخ چهارم آذرماه تا 6 بهمن ماه سال جاري اعلام کرد.
بر اساس اين گزارش متقاضيان همانند دوره هاي قبلي، قبل از ثبت نام در گروهها، در سامانه پيش ثبت نام عتبات نام نويسي و کد رهگيري دريافت کنند.
شروع پيش ثبت نام از ساعت هشت صبح روز شنبه مورخ 17 مهرماه تا ساعت 24 روز شنبه 24 مهرماه است که در  روز بعد مشخصات ثبت شده متقاضيان با اطلاعات پايگاه ثبت احوال کشور مطابقت داده شده و افرادي که اطلاعات آنها مغايرت داشته باشد از سيستم حذف مي شوند.
روز دو شنبه 26 مهرماه قرعه کشي بين متقاضيان انجام و نتيجه آن روز سه شنبه 27 مهرماه بر روي سامانه پيش ثبت نام عتبات عاليات قرار مي گيرد.
سازمان حج و زيارت به تمامي زائران عتبات عاليات توصيه کرد: زائراني که در پيش ثبت نام دوره هاي قبل شرکت کرده و حائز اولويت تشرف اعلام نشده اند در اين دوره نيازي به طي مراحل پيش ثبت نام نداشته و اطلاعاتشان (براساس گروه بندي مربوطه) به دوره جديد انتقال يافته و در قرعه کشي شرکت داده مي شوند.
 اطلاعات افرادي که در دوره قبل حائز اولويت تشرف شناخته شده و به هر دليل در گروهها ثبت نام  نکرده اند از سامانه پيش ثبت نام حذف و درصورتي که اين دسته از افراد مايل به تشرف در اين دوره باشند لازم است مجددا نسبت به طي مراحل پيش ثبت نام اقدام کنند.
بر اساس اعلام سازمان حج و زيارت، افرادي که مبادرت به ثبت نام گروهي 35 نفره مي کنند در صورتي که تعدادي از آنها منصرف يا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه کمتر از 25 نفر شود گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشي بعدي شرکت داده نمي شوند و بايد براي ثبت نام عتبات به سامانه اينترنتي (ir.haj.atadat:http//) مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش وپژوهش
اقتصادوبازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته