جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/07/25 - روزنامه سراسري صبح ايران (يکشنبه) نسخه شماره 3718

 اخبار کوتاه 

 احضار شيث به کميته انضباطي

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از مدافع تيم فوتبال پرسپوليس به عنوان تنها متخلف شهرآورد شصت و نهم خبر داد.

مجتبي شريفي در حاشيه برگزاري مجمع ساليانه فدراسيون فوتبال گفت:شيث رضايي تنها بازيکني است که در بازي روز جمعه دو تيم استقلال و پرسپوليس مرتکب تخلفاتي شد.

به همين دليل شيث رضايي طي روزهاي آينده به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال احضار خواهد شد تا در مورد اتهاماتش پاسخگو باشد.

شيث رضايي در شروع ديدار روز جمعه تيمهاي استقلال و پرسپوليس کاپيتان پرسپوليس بود در دقايق پاياني با ورود باقري به زمين بازوبند را به وي داد.اين ديدار با برتري يک بر صفر استقلال به پايان رسيد.

برگزاري مسابقات بين المللي تيروکمان دراروميه

دومين دوره مسابقات بين‌المللي تيراندازي باکمان آذربايجان غربي با حضور 9 تيم داخلي و خارجي ازامروز در شهر اروميه برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تيراندازي با کمان دومين دوره مسابقات بين المللي تيراندازي باکمان آذربايجان‌غربي با حضور سه تيم از کشور ترکيه و 9 تيم از استانهاي کشورمان ازامروز يکشنبه به مدت دو روز در سالن 6 هزار نفري الغدير اروميه برگزار خواهد شد.

اين رقابت‌ها با حضور تيراندازان زن و مرد در مسافت 30 متر داخل سالن کمان ريکرو و کامپوند و در رده‌هاي سني جوانان و بزرگسالان پيگيري مي‌شود.پيش از اين تيم‌هاي اوکراين و آذربايجان نيز براي حضور در اين رقابت‌ها اعلام آمادگي کرده بودند اما در آخرين لحظات از شرکت در اين ديدارها انصراف دادند.

جريمه پرسپوليسي ها

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال، تيم پرسپوليس تهران را به پرداخت 70 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد.

به گزارش سايت فداسيون فوتبال، اين جريمه با توجه به بروز تخلفات از سوي تماشاگران تيم پرسپوليس در خصوص مسوولان كميته داوران در جريان ديدار اين تيم با ملوان بندر انزلي در نظر گرفته شد.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران روز يكشنبه 18 مهر ماه در هفته دهم ليگ باشگاه هاي برتر ايران با نتيجه سه بر دو از مهمان خود تيم ملوان بندرانزلي شكست خورده بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش وپژوهش
اجتماعي
اقتصادوبازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته