جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/07/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 3719

 تازه‌هاي نشر 

 معارف گياهي

اين کتاب نوشته حسين ميرحيدر است که در هشت جلد تاليف شده و درخصوص کاربرد گياهان در پيشگيري و درمان بيماري ها با ارائه آخرين تحقيقات علمي محققان و دانشمندان جهان مي باشد. جلد اول اين کتاب به شناخت علمي و شرح مشخصات و ترکيبات شيميايي و خواص درماني سبزي ها و حبوبات و دانه هاي گياهي خوارکي اختصاص يافته است. جلد دوم شامل شرح کاملي از مشخصات و ترکيبات شيميايي و خواص درماني ميوه ها و ادويه است. جلدهاي سوم تا هشتم شامل شرح تفصيلي مشخصات، شناخت علمي، خواص درماني و ترکيبات شيميايي صدها گياه دارويي است. قيمت تک جلد اين کتاب 07500 ريال است و قيمت دوره آن 550000 ريال مي باشد.

راهبرد ياس

شماره بيست و دوم از نشريه علمي – ترويجي راهبرد ياس در تابستان 89 منتشر شد. اين نشريه به صاحب امتيازي مهندس سيدمرتضي نبوي و مدير مسئولي دکتر محمد خوش چهره مي باشد که سردبيري آن را نيز دکتر حسين کچويان برعهده دارد. در اين شماره از نشريه به مباحث زير پرداخته شده است: فرهنگ جهاني اسلام و توسعه؛ عوامل موثر بر رشد اقتصادي کشورهاي عضو کنفرانس اسلامي؛ بررسي اصلاح قيمت فرآورده هاي نفتي و اثر آن بر مديريت تقاضا در کشورهاي منتخب عضو اوپک؛ الزامات رقابت پذيري در بخش هاي صنعت و تجارت؛ چالش هاي نظام پژوهش در اقتصاد اسلامي؛ تاثير مهاجرت داخلي بر الگوي مصرف انرژي در اقتصاد ايران؛ اقتصاد توسعه و اخلاق و... . اين نشريه با قيمت 3000 تومان عرضه شده است.

نشريه بين المللي علوم جمهوري اسلامي ايران

مجله بين المللي علوم جمهوري اسلامي ايران که با مديرمسئولي و سردبيري دکتر محمدرضا نوري دلويي و با صاحب امتيازي دانشگاه تهران به زبان انگليسي و در سطح بين المللي و به صورت فصلنامه منتشر مي شود حاوي آخرين نتايج پژوهش هاي ارزنده علمي و علمي – کاربردي در زمينه هاي گوناگون علوم پايه شامل زيست شناسي، شيمي، فيزيک، زمين شناسي، رياضي، آمار و علوم کامپيوتر است. اين مجله درپي مکاتبات و پيگيري هاي مستمر چندين ساله در دهه اخير پس از ارزيابي توسط موسسه اطلاعات علمي يا I.S.I انتخاب و در آن نمايه شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
اجتماعي
دانش وپژوهش
اقتصادوبازار
مرزپرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته