جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/08/20 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران- (شنبه) نسخه شماره 2623

  امير قلعه نوعي سرمربي تيم ملي :
 بعد از بازي با کره تيم ملي نداريم  

تمرينات تيم ملي فوتبال کشورمان براي ديدار روز چهارشنبه مقابل کره جنوبي از امروز آغاز خواهد شد .
در ارتباط با ديدار روز چهارشنبه امير قلعه نوعي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، گفت: کره جنوبي با تيم اميدش به ايران نخواهد آمد. دوازده بازيکن اين تيم همان بازيکناني هستند که در جام جهاني حضور داشته اند.
وي افزود : اگر به آرشيو ذهني خود رجوع کنيم، متوجه مي شويم که پيش از ديدار رفت ايران برابر کره جنوبي، عده اي مي گفتند که حريف با تيم دومش به مصاف ما مي آيد اما، رفتيم به سئول و ديديم که سرمربي کره جنوبي از همه بازيکنانش دعوت کرده است. مطمئن باشيد که به همان اندازه که ديدار برابر کره جنوبي براي ما مهم است، براي وربيک هم اهميت دارد. وي ادامه داد : فدراسيون فوتبال کره جنوبي، فهرست بازيکنان اعزامي اين تيم به ايران را براي فدراسيون فوتبال کشورمان ارسال کرده در اين ليست، نام دوازده بازيکن کره جنوبي که در جام جهاني حضور داشته اند، ديده مي شود. ضمن آن که هفت نفر از اين بازيکنان، در ترکيب اصلي کره جنوبي بوده اند.
قلعه نوعي ادامه داد: ساير بازيکنان کره، بازيکناني هستند که در ترکيب اين تيم در بازي هاي گذشته کره جنوبي در چارچوب رقابت هاي مقدماتي جام ملت ها بازي کرده اند. اين طور نيست که در ديدار چهارشنبه کره جنوبي از تيم اميدش براي ديدار برابر ايران استفاده کند. سرمربي تيم ملي باور دارد که ديدار ايران و کره جنوبي همواره حساس بوده است و ديدار چهارشنبه نمي تواند ديداري آسان براي هيچ يک از دو تيم باشد: اين بازي هم حساس است. نمي توان گفت چون دو تيم صعودشان به مرحله بعد قطعي است، بازي حساسيتي ندارد. ما اميدواريم که بتوانيم با ارايه بازي هجومي، کره جنوبي را در تهران شکست دهيم و با اقتدار راهي مرحله نهايي شويم.
قلعه نوعي درباره اردوي تيم ملي گفت: از امروز تمرينات خودمان را شروع مي کنيم. تمرينات تا سه شنبه ادامه خواهد داشت و اين روز آخرين جلسه تمريني خودمان را در زمين اصلي ورزشگاه آزادي برگزار مي کنيم.
وي درباره زمان حضور بازيکنان لژيونر در تمرينات تيم ملي گفت: از دوشنبه لژيونرهايي که در اروپا حضور دارند در تمرينات تيم حاضر مي شوند تا براي بازي مقابل کره ، خود را با ديگر بازيکنان هماهنگ کنند.
قلعه نوعي در پاسخ به اين سوال که آيا پس از ديدار ايران برابر کره جنوبي به عنوان سرمربي به استقلال باز خواهيد گشت، گفت: پس از اين بازي، عملا تيم ملي به غير از روزهاي فيفا برنامه اي نخواهد داشت اما، بازگشتم با عنوان سرمربي به استقلال، نيازمند برگزاري جلسه و گفت وگو است. بايد چند روز صبر کرد تا اين وضعيت مشخص شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش
سياسي - گزارش سفر مقام معظم رهبري
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته