جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/08/29 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2631

  شهردار اصفهان خبر داد :
 اجراي 3600 طرح عمراني طي چهار سال گذشته در اصفهان 

اصفهان - خبرنگار آفرينش
شهردار اصفهان گفت : طي چهار سال گذشته سه هزار و 600 پروژه کوچک و بزرگ در اصفهان افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفته است .
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي شهرداري اصفهان ، دکتر سيدمرتضي سقائيان نژاد در آيين بهره برداري از 14 پروژه شهرداري منطقه 9 افزود : در روزهاي آتي شاهد برپايي مراسم افتتاح پروژه هاي عمراني در ديگر مناطق شهر خواهيم بود .
وي در خصوص برپايي مراسم افتتاحيه پروژه هاي عمراني گفت : خدمت رساني هر چه بيشتر به شهروندان و تبادل نظر مسئولان با مردم و نيز ارزيابي پتانسيل هاي خاص موجود در هر منطقه از جمله اهداف برگزاري اينگونه مراسم است .
وي با اشاره به بهره برداري از 14 طرح عمراني يادآور شد : پروژه هاي بزرگ ديگري همچون خيابان آزادي ، خيابان قدس و ساماندهي حاشيه منارجنبان تا پايان سال 86 در محدوده شهرداري منطقه 9 به اجرا درخواهد آمد .
شهردار اصفهان دو مشکل عمده شهرداري منطقه 9 را ساماندهي محدوده ناژوان و احداث ميدان بهار برشمرد و با تقاضاي کمک از نمايندگان مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي براي تخصيص اعتبارات و رايزني براي حل اين مشکلات گفت : متاسفانه ساخت و سازهاي غيرقانوني در محدوده ناژوان از معضلات اين منطقه به شمار رفته و حفظ و حراست از اين منطقه عمومي که به عنوان ريه تنفسي شهر به حساب مي آيد ، لازم و ضروري است .
وي با بيان اين مطلب که به دليل وجود برخي مشکلات اجراي برخي از طرح هاي منطقه ناژوان به تاخير افتاده ، اظهار داشت : همزمان با بهره برداري از طرح هاي اين منطقه کلنگ زني احداث اولين پل عابر پياده بر روي زاينده رود به زمين زده شده و دو پل ديگر نيز تا پايان سال جاري بر روي رودخانه احداث مي شود .
وي از ميدان بهار به عنوان دومين معضل شهرداري اين منطقه نام برد و افزود : در حال حاضر 9 هزار مترمربع از زمين هاي اين ميدان خريداري شده و اميد مي رود با همت مردم در آينده اي نزديک از اين پروژه بهره برداري شود .
وي معضلات مربوط به ناژوان را تنها مربوط به شهرداري ندانست و گفت : استانداري ، نيروي انتظامي و مردم اين منطقه نيز نقش بسزايي در حل مشکلات اين منطقه برعهده دارند .
رئيس کميسيون فرهنگي شوراي اسلامي شهر اصفهان نيز در اين مراسم در سخناني با اشاره به کمبود فضاهاي فرهنگي شهر اصفهان ، اختصاص بودجه توسط دولت براي انجام فعاليت هاي فرهنگي را بسيار ناچيز دانست و گفت : شهرداري اصفهان در سال هاي اخير با حرکت هاي جديد ، هويت فرهنگي و ارزش ها را در جامعه احيا کرده است .
سردار کريم نصر اصفهاني يادآور شد : در سال جاري نزديک به 25 ميليارد ريال اعتبار جهت مرمت و تعمير مساجد اصفهان اختصاص يافته و طي سه سال گذشته 15 ميليارد ريال نيز به مراکز و مساجد اختصاص يافته است .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
ويزه نامه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته