جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/03/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهار شنبه) نسخه شماره 3883

 خبر 

 جشن بزرگ كوثر در دانشگاه آزاد اسلامي
واحد ساوه برگزار شد

فاطمه زهرا(س)نه تنها الگوي زنان بلكه الگويي است براي همه مردم جهان است.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساوه،بمناسبت ميلاد با سعادت دخت نبي مكرم اسلام حضرت زهرا(س) جشن بزرگ كوثر توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساوه و ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان در روز دوشنبه 2/3/90 با حضور بيش از 2000 نفر از خواهران بسيجي از پايگاههاي مختلف شهرستان در سالن شهداي دانشجو اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد. حجه الاسلام و المسلمين واهزي با بهره گيري از قرآن و احاديث ، مقام والاي حضرت زهرا را بيان نمودند و آن فخر خلقت را بعنوان الگويي براي همه مردم جهان معرفي كردند در اين جشن با شكوه دكتر تقوي نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان طي سخناني عظمت حضرت زهرا(س) بعنوان پرورش يافته دست نبوت كه نقشهاي بزرگي را بعنوان همسر ولايت و مادر امامت و دخت نبوت ايفاء نمود و مدد از آن بزرگوار موجب فلاحت و رستگاري بشريت مي گردد ايراد نمودند . در اين مراسم از همسران شهدا و جانبازان و زنان نمونه شهرستان با اهداء لوح و هديه تقدير بعمل آمد و از فعالين بسيج خواهران با اهداء لوح تجليل گرديد . لازم بذكر است در مدح ائمه معصومين و صديقه كبري (س) مديحه سرايي توسط مداح اهلبيت(ع) صورت گرفت.

تجليل از بانوان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامي بردسير

همزمان با سالروز ميلاد با سعـادت دخت نبـوت، حضرت فاطمه زهرا(س) و ولادت بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي حضرت امام خميني(ره) و به مناسبت بزرگداشت مقام زن، مراسم با شکوهي با حضور رياست، اعضاي هيات رئيسه و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير برگزار شد.به گزارش آفرينش، در اين مراسم دکتر حسين شريعت، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بردسير ضمن تبريک فرارسيدن سالروز ميلاد ام ابيها حضرت فاطمه زهرا(س) و ولادت معمار کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) از تلاش هاي بانوان شاغل در اين واحد دانشگاهي تجليل نمود.اين مراسم با برنامه هاي متنوع تفريحي همراه بود و در پايان هدايايي به رسم ياد بود به بانوان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامي بردسير اهدا شد.

چاپ مقاله اعضاي هيات علمي گروه شيمي دانشگاه آزاد اسلامي گرگان در نشريه ISI

در راستاي تحقق اهداف بلند مدت علمي -پژوهشي گروه شيمي دانشگاه آزاد اسلامي گرگان و با توجه به شکل گيري کارگروه تحقيقاتي گروه شيمي تيم تحقيقاتي اعضاي اين کارگروه متشکل از الهام تازيکه ، مازيار احمدي گلسفيدي و رامين ظفر مهرابيان توانستند مقاله علمي خود با عنوان بررسي ترموديناميکي پيوند جيوه با هورمون رشد انساني در دماهاي مختلف را در نشريه شيمي محلول که داراي نمايه ISI مي باشد به چاپ برسانند. خاطر نشان مي سازد در اين مقاله برهمکنشهاي بين هورمون رشد و يون جيوه دو ظرفيتي در شرايط ايزوترمال و در دو دماي 27 و 37 درجه با اندازه گيري انواع پارامترهاي مورد نياز جهت بررسي ميزان پايداري پروتئينن مورد مطالعه ترموديناميکي قرار گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته