جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/12 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2642

  رييس فدراسيون دووميداني:
 کيش پايگاه دووميداني در فصل هاي سرد مي شود  

سيدمصطفي کريمي رييس فدراسيون دووميداني پيش از اعزام تيم ملي به بازي هاي آسيايي گفت: در سخت ترين حالت بايد دو مدال در دوحه کسب کنيم.
وي در مورد شانس هاي کسب مدال ايران در بازي هاي آسيايي گفت: ما براي صميمي و حدادي بهترين امکانات را آماده کرده ايم و در حالتي سخت گيرانه بايد دو مدال براي ما به ارمغان بياورند. پس از اين دو نفر از سه ورزشکار ديگر يعني سپهرزاد، عسگري و مرادي توقع کسب مدال داريم. آنها ورزشکاران خوبي هستند و با توجه به اين که کارشان سخت است، اما کسب مدال آنها دور از دسترس نيست. سايرين هم براي ارتقا رکورد ايران به دوحه مي روند.
وي در ادامه گفت: با توجه به اين که به علت سرما در نيم سال دوم نمي توانيم مسابقات خوبي را در تهران برگزار کنيم، کيش را به عنوان يک مرکز تمريني و مسابقه اي براي فصول سرد سال تجهيز خواهيم کرد.
کريمي اضافه کرد: اعضاي تيم ملي دووميداني اردوي خوب و راضي کننده اي را در کيش داشتند. تقريبا همه ي تيم راضي بودند و اين يک تنوع بسيار خوب براي تيم ما بود. حميد سجادي هم به عنوان يک قهرمان دووميداني و رييس ورزش کيش کمک زيادي به ما کرد. اما با اين حال با توجه به اين که نيمي از سال را در سرما قرار داريم، کيش بهترين محلي است که مي توانيم اين مشکل را برطرف کنيم. البته در کيش هم همه ي امکانات آماده نيست و بايد براي اين کار مجموعه ي ورزشي اين جزيره را تجهيز کنيم.
وي با اشاره به برگزاري مسابقه ي بين المللي دووميداني در کيش ادامه داد: بدين ترتيب پيش از آغاز سال 86 يک دوره مسابقه ي بين المللي در کيش برگزار مي کنيم. همچنين اين محل مکان خوبي براي اردوهاي صحرانوردي، پياده روي، نوجوانان و جوانان ما مي شود.
رييس فدراسيون دووميداني با بيان اين که مي خواهيم جرايم ويژه اي براي دوپينگي هاي دووميداني در نظر بگيريم، ادامه داد: ما در کميته ي فني مصوب کرده ايم که اگر ورزشکاري دوپينگ اش مثبت شد، در کنار جرايم قانوني ستاد ملي مبارزه با دوپينگ، از سوي فدراسيون هم جريمه شود. براي اجراي اين کار نياز به حمايت سازمان تربيت بدني داريم.
مصطفي کريمي در مورد بازديد رييس و معاونان سازمان تربيت بدني از ورزشگاه دووميداني آفتاب انقلاب گفت: رييس سازمان تربيت بدني در بازديد از ورزشگاه آفتاب انقلاب دستور داد تا پايان سال 1385 زمين اصلي و روباز دووميداني کشور به بهره برداري برسد که اين موضوع کمک زيادي به ما مي کند. همچنين قرار شد استان هاي مستعد شناسايي و بودجه ي ويژه اي دريافت کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته