جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/12 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2642

  مربي تيم ملي واليبال :
 چاره اي جز پيروزي بر کره جنوبي نداريم 

ابراهيم امير حيدري مربي تيم ملي واليبال گفت: رمز موفقيت تيم ملي واليبال برابر تيم کره ي جنوبي کم اشتباه ظاهر شدن بازيکنان در اين ديدار حساس است.
وي درباره  آخرين وضعيت ملي پوشان، گفت : پس از بازگشت از ژاپن نقاط ضعف و قوت تيم را در حضور تمام  بازيکنان بررسي کرديم، خوب مي دانيم که در چه مواردي مشکل داريم، در چند روز گذشته بيشترين تمرکز ما بر روي نقاط ضعف بوده است، به هر حال تغيير قرعه کشي مسابقات ما را در يک عمل انجام شده قرار داد، به طوري که اگر در بازي اول شکست بخوريم بايد در ديدار بعد براي پنجم تا هشتمي  به مصاف ديگر حريفان برويم.
وي افزود: ما در بازي ا ول چاره اي به جز پيروزي نداريم، چرا که به هيچ وجه مقام پنجم و هشتمي شايسته  نايب قهرمان دوره  قبل نيست. اميرحيدري با بيان اين که تيم ملي قبل از اعزام بايد به آمادگي بالاي 90 درصد برسد، تصريح کرد: در هنگام تمرينات فشرده مراقبيم که بازيکنان مصدوم نشوند، بدنسازي ملي پوشان نيز کماکان ادامه دارد. مربي تيم ملي واليبال بزرگسالان در ادامه خاطر نشان کرد: کره  جنوبي يک تيم سرعتي است که هر وقت دريافت خوبي داشته باشد با انجام حرکات ترکيبي سرعتي خود مي تواند به امتياز برسد، ولي شکست اين تيم دور از دسترس نيست. وي افزود: با توجه به مسابقات جهاني ژاپن و نقاط ضعفي که در تيم ما وجود داشت، تغييراتي را در ترکيب 12 نفره  تيم ملي به وجود آورده ايم، در حال حاضر تمام برنامه هاي ما بر روي کره  جنوبي و شکست آن متمرکز شده است و اميدواريم بتوانيم به خواسته ي خود برسيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته