جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/04/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3917

 سرپرست فرمانداري شهرستان رباط کريم :
  خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران ، بايد در صدر اولويت هاي کاري مسئولان شهرستان باشد 

رباط کريم_اصغري

اولين جلسه کميته بررسي مسائل و مشکلات ايثارگران شهرستان رباط کريم ، در سالن شهيد باهنر فرمانداري برگزار شد .

بر اساس گزارش خبرنگار ما از رباط کريم و به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان رباط کريم ، بيژن سليمان پور سرپرست فرمانداري شهرستان رباط کريم ،در اين جلسه با تبريک سالروز ولادت حضرت امام حسين (ع) و روز پاسدار و همچنين ميلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز تصريح کرد : عزت و شرف امروزمان را مديون رشادتها و فداکاري هاي شهدا و جامعه ايثارگران هستيم و نبايد اجازه دهيم ارزش ها و آرمانهاي والاي شهيدان فراموش شود .

وي افزود : هدف از تشکيل اين گونه جلسات ، عمل به فرمايش رهبر معظم انقلاب اسلامي است که فرمودند " خدمت به خانواده شهدا و ايثارگران يک وظيفه عيني است " و همين يک جمله ، وظيفه همه مسئولان را در خدمتگزاري به اين قشر عزيز، مشخص و معين مي کند .

وي با بيان اينکه هرچه در راه خدمت به خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر تلاش کنيم کم است ، گفت : اقدامات نسبتا خوبي در عرصه خدمتگزاري به خانواده هاي شهدا و ايثارگر صورت گرفته ولي نبايد به اين قدر بسنده شود . هنوز بين آنچه اتفاق افتاده و آنچه که در خور شايستگي خانواده معظم شهداست ، فاصله وجود دارد .

سرپرست فرمانداري شهرستان رباط کريم با اشاره به نامگذاري سال جاري به عنوان سال جهاد اقتصادي از سوي مقام معظم رهبري اظهار کرد : جهاد اقتصادي مفهوم ارزنده اي است که در هر حوزه اي قابل طرح است و در زمينه رفع مشکلات و خواسته هاي جامعه ايثارگران شهرستان نيز مي توان از آن بهره برد و با يک روحيه جهادي وارد عرصه خدمت و عمل شد.

وي جلب رضايت خانواده هاي شهدا و جانبازان و ايثارگران را موجب خشنودي خداوند متعال دانست و اضافه کرد : اين کار هم موجب خير و سعادت در زندگي مي شود و هم در عرصه مديريت موجب برکت ، موفقيت و سربلندي مي شود و خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران ، بايد در صدر اولويت هاي کاري مسئولان شهرستان باشد .

مشاور استاندار و مسئول هماهنگي امور ايثارگران استانداري تهران نيز در اين جلسه گفت : مهمترين وظيفه اي که ما داريم ، تکريم واحترام مقام شهدا و ايثارگران است ، البته مسئولان خدمتگزار مردم هستند و بايد با همه اقشار و شهروندان به خوبي برخورد کنند .

بهروز کرمي افزود : تکريم ائمه معصومين يعني تکريم راه ايثارگران، چراکه رزمندگان و شهداي ما در مسير مکتب اهل بيت (ع) حرکت و جهاد کردند .وي تاکيد کرد آن چيزي که امروز موجب وحشت دشمنان اسلام و ايران شده است ، فرهنگ ايثار و شهادت است و ما بايد اين فرهنگ را در همه بخش ها و اقشار اجتماع ترويج کنيم .

مشاور استاندار تهران با قدرداني از سرپرست فرمانداري رباط کريم در برگزاري به موقع جلسه کميته بررسي مسائل و مشکلات ايثارگران گفت :27 محور فعاليت براي مشاوران امور ايثارگران در دستگاهها و نهادهاي استان تدوين و ابلاغ شده که مورد انتظار استاندارمحترم تهران است و بايد با تعامل با ساير ادارات و برگزاري جلسات ماهانه و ديدار باخانواده هاي معظم شهدا و ايثارگر عملي شود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته