جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/04/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3917

 خبر 

عضو فراکسيون ايثارگران مجلس:

احداث مجموعه اختصاصي جانبازان در جنوبي ترين نقطه تهران از ارزش بالايي برخوردار است

ري - خبرنگارآفرينش

عضو فراکسيون ايثارگران مجلس شوراي اسلامي خدمت به جانبازان را خدمت به نبي اکرم دانسته و گفت: شهرداري تهران در سالهاي اخير خدمات قابل توجهي را به شهروندان اين شهر به خصوص جامعه ايثارگران و جانبازان ارائه کرده که جاي تقدير و تشکر دارد.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه 20 ، شهباز حسن پور ضمن بيان اين مطلب در خصوص احداث اولين مجموعه تخصصي ورزشي جانبازان در جنوبي ترين نقطه شهر تهران افزود: پروژه هاي عمراني تازه تاسيسي که هر کدام به نوبه ي خود شهرتي در خاورميانه دارند، در شان شهروندان اين شهر بوده و قابل تقدير است و مجموعه ي ورزشي فرهنگي جانبازان يکي از اين پروژ هاست.

عضو کميسيون اقتصادي مجلس هشتم اظهار اميدواري کرد که اقدامات خلاقانه شهرداري تهران در منطقه الگو شده و همچنين ديگر مسئولان کشورمان نيز چنين اقداماتي را انجام دهند. چه اينکه طي سالهاي اخير اين پروژه هاي عظيم در مناطق جنوبي تهران نيز در راستاي کاهش فاصله شمال و جنوب در حال احداث هستند.

وي همچنين افزود: از مسئولاني که براي ديدن مبلمان شهري و پروژه هاي عظيم شهري به ديگري کشورهاي دنيا سفر مي کنند درخواست مي کنم که به جاي رفتن به سفرهاي دور دنيا در تهران گشتي بزنند و اقدامات شهرداري تهران را ببينند. اين نماينده مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: پروژه هايي که در تهران اجرا مي شوند، بايد الگو و اسوه اي براي ديگر مسئولان کشور باشد و از اين اقدامات براي آباداني و عزت کشورمان بهره جويند.

حسن پور همينطور به بوستان ولايت، پل کابلي جواديه، تونل توحيد و برج ميلاد اشاره کرد و اظهار داشت: کارهاي ماندگاري در تهران انجام شده که در نوع خود بي نظير بوده و در يادها مي ماند. از اين جمله احداث مجموعه ي قمر بني هاشم است که شايد پاسخ کوچکي به ايثارگري هاي بزرگمردان روزهاي 8 سال جنگ تحميلي باشد

بيش از 50 ميليارد ريال در واحد بازيافت شركت پالايش نفت بندرعباس صرفه جويي شده است

بندرعباس – خبرنگار آفرينش

رئيس اداره آب ، برق و بخار شركت پالايش نفت بندرعباس گفت: با اجراي عمليات بازيافت حدود 20 هزار متر مكعب مواد نفتي از رسوبات نفتي تجمع يافته،تا كنون بيش از 50 ميليارد ريال صرفه جويي در اين شركت صورت پذيرفته است.

سليمان محمودي افزود: رسوبات نفتي درحدود 53 هزارمتر مكعب در حوضچه تبخير S-26012 B (واحدبازيافت آب ) تجمع يافته بود كه طي عمليات لايروبي و تصفيه لجن هاي نفتي، حدود 20 هزار متر مكعب مواد نفتي از آن بازيافت و سپس به مخازن نفت كوره و نفت خام پالايشگاه تزريق گرديدوصرفه جويي مذكور صورت پذيرفت .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته