جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/04/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3922

 وزير اطلاعات: تهديدات وزير جديد دفاع آمريكا توخالي است 

وزير اطلاعات جمهوري اسلامي ايران در واكنش به اظهارات اخير 'لئون پانه تا' وزير جديد دفاع آمريكا مبني بر اين كه ايران به گروه‌هاي مخالف آمريكا كمك مالي مي‌كند و ما با اين موضوع مقابله خواهيم كرد، گفت: اين اتهامات تقريبا براي ما عادي شده و تهديداتي توخالي است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين' حيدر مصلحي' پس از جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران افزود: طرح اين گونه اتهامات از سوي مقامات آمريكايي 32 سال است كه ادامه دارد و خودشان هم مي‌دانند كه با اين گونه اتهامات و تهديدها راه به جايي نخواهند برد.

وي افزود: آنها وقتي كه در عرصه‌هاي مختلف در برابر افكار عمومي كم مي‌آورند دست به چنين تهديدها و اقداماتي مي‌زنند.وزير اطلاعات خاطرنشان كرد: آنها در اعترافات خود مي‌گويند كه به مجموعه هاي مختلف معاند با نظام جمهوري اسلامي ايران كمك مي‌كنند و آقاي اوباما هم در حرف هاي خود مطرح كرده كه در بحث شبكه هاي مجازي و جريان فتنه، آمريكا چه قدر هزينه كرده است.

مصلحي همچنين در پاسخ به سوالي در خصوص اقدامات اين وزارتخانه درباره حادثه آتش سوزي اخير در مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت : اقداماتي صورت گرفته، بررسي هايي هم انجام شده و اطلاعات و اخبار بيشتر در اين زمينه به موقع اعلام خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته