جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/04/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3922

 نماينده مردم استان هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي :
 خدمات دانشگاه آزاد اسلامي به مناطق محروم به روشني مشهود و نمايان است  

 
نماينده مردم شهرستان بستک و پارسيان در مجلس شوراي اسلامي ، با ابراز خرسندي از توسعه دانشگاه آزاد اسلامي در شهرستان بستک، گفت : توسعه خدمات آموزشي و در دسترس بودن اين خدمات از خواسته هاي مهم مردم است و در اين ميان سهم دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه مناطق محروم به روشني مشهود و نمايان است .

به گزارش آفرينش، احمد جباري در بازديد از دانشگاه آزاد اسلامي مرکز بستک و ديدار با معتمدين و اعضاي هيات امناي اين مرکز ؛ نقش دانشگاه را در توسعه کشور مهم و مفيد ارزيابي کرد و گفت : بايد زمينه تحصيلات جوانان با استعداد ايراني در نقاط دور افتاده و محروم نيز فراهم شود تا آنان نيز فرصت رقابت را با ديگر افراد جامعه داشته باشند .

وي توسعه کشور را در گرو رويش استعداد هاي جوانان عنوان کرد و افزود : وقتي زمينه لازم براي رشد علمي جوانان فراهم باشد به طور حتم تحولات اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي بزرگي نيز در اين راستا شکل خواهد گرفت و غبار فقر در همه ي ابعاد آن ، از چهره منطقه زدوده خواهد شد .

نماينده مجلس شوراي اسلامي با قدرداني از دکتر عبدالله جاسبي رييس دانشگاه آزاد اسلامي ، رييس و دبير منطقه 15 دانشگاه آزاد اسلامي ، خواستار توسعه بيشتر رشته ها با توجه به نياز منطقه شد و گفت : فعاليت 10 رشته موجود در اين مرکز دانشگاهي قابل تقدير است ولي گستردگي و تنوع آن با توجه به نياز منطقه امکان رشد و توسعه منطقه را بيش از پيش فراهم خواهد ساخت و اين مهم بايد به عنوان اصلي ترين محور در کنار رشد کمي وکيفي به عنوان دغدغه مسوولين اين دانشگاه ، به آن توجه ويژه اي شود. در اين ديدار رييس دانشگاه مرکز بستک نيز گزارشي از فعاليت هاي انجام شده ارائه کرد و از پشتيباني و حمايت نماينده مردم اين خطه در مجلس شوراي اسلامي قدرداني نمود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته