جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/04/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3922

 تشكيل چهار كميته راهبردي براي شهرستان قدس 

 
قدس:حجت اصغري

فرماندار قدس از تشكيل چهار كميته راهبردي با هدف اجراي بهينه قانون و توسعه اين شهرستان در عرصه هاي مختلف خبر داد.

'علي جهانبخشي' در نشست شوراي اداري شهرستان قدس گفت : رفتارهاي سليقه اي و خارج از چارچوب قانوني در اجراي امور عامل تبعيض ، بي عدالتي و سوء استفاده از منابع مي شود .

وي اظهار داشت : اين كميته ها شامل پيشنهادات و تنظيم لوايح ، آموزش و توانمند سازي ادارات ، اصلاح اموراداري و ترويج اخلاق اسلامي و نيز امور زير بنايي است. وي خاطرنشان كرد: كميته پيشنهادات و تنظيم لوايح در زمينه اصلاح امور و برطرف كردن مشكلات احتمالي مديران و مسوولان شهرستان در زمان اجرا قانون و پاسخگويي به شهروندان با آن روبرو مي شوند، فعاليت دارد.

جهانبخشي گفت: كميته آموزش و توانمند سازي ادارات شهرستان به منظور تامين زيرساختهاي لازم و توانمند سازي مديران و كاركنان ادارات منطقه راه اندازي شده است.

وي همچنين ،آسيب شناسي و ارائه راهكارهاي مناسب براي پيشگيري از بروز رفتارهاي غير حرفه اي و غير شرعي چون رشوه گيري ، سفارش تاخير در خدمات رساني به مردم را از جمله وظايف مهم كميته اصلاح امور اداري و ترويج اخلاق اسلامي شهرستان قدس ذكر كرد.

فرماندار قدس گفت: تنظيم و بررسي اعتبارات شهرستان در قالب برنامه هاي كوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت و چشم اندازهاي توسعه منطقه در كميته امورزيربنايي انجام خواهدشد.

برنامه ريزي براي پر كردن اوقات فراغت دانش آموزان در تعطيلات تابستان ، برگزاري همايش حجاب و عفاف با مشاركت عمومي و برپايي نمايشگاهي از عملكرد ادارات و نهادهاي شهرستان در هفته دولت از ديگر مصوبات جلسه شوراي اداري شهرستان قدس بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
آزمون و سنجش
اقتصاد و بازار
اجتماعي
مرز پر گهر
دريچه هنر
دانش و پژوهش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته