جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/05/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3950

 معاون عمران دانشگاه آزاد اسلامي پرند:
 احداث پارک علم و فناوري در دانشگاه آزاد اسلامي پرند 

معاون عمران دانشگاه آزاد اسلامي پرند از احداث پارک علم و فناوري در اين دانشگاه و بهره برداري از ساختمان آموزشي جديد 6 طبقه با 32 کلاس در مهرماه خبر داد.

به گزارش آنا، مهندس نويد کامور در تشريح فعاليت هاي عمراني واحد متبوع خود با بيان اينکه بسترهاي لازم براي تبديل شدن اين واحد به يک واحد جامع و بين المللي وجود دارد اظهار داشت: يکي از کارهاي صورت گرفته در اين زمينه ساخت پست زميني است که با احداث آن مشکل برق دانشگاه که قبلا به صورت موقتي و با يک ترانس هوايي تأمين مي شد، حل شده است.

معاون عمران دانشگاه آزاد اسلامي پرند از وصل گاز شهري به واحد پرند خبر داد و افزود: با توجه به افزايش قيمت گازوئيل و تأکيد رئيس واحد مبني بر صرفه جويي، گاز شهري را به مجتمع دانشگاهي پرند وصل کرديم که با اين اتفاق کاهش قابل توجهي در هزينه ها صورت گرفت.

وي خريد انشعاب آب، ساخت منبع زيرزميني جهت ذخيره سازي آب شرب و فضاي سبز و رايزني با مخابرات براي فيبرنوري در راستاي برطرف کردن مشکلات خطوط تلفن و افزايش ظرفيت خطها را از ديگر اقدامات صورت گرفته در اين واحد برشمرد.

افتتاح مسجد واحد در آينده اي نزديک

کامور با اشاره به تأکيد دکتر جاسبي و رئيس واحد پرند مبني بر ساخت و تکميل هر چه سريعتر مسجد دانشگاه گفت: مسجد واحد در مرحله نماکاري است و در حال حاضر از فضاي دروني مسجد جهت اقامه نماز و مراسم مذهبي استفاده مي شود.

معاون عمران واحد پرند افزود: اتاق هايي که در ورودي هاي مسجد وجود دارد براي کارهاي مذهبي مورد استفاده قرار مي گيرند و ان شاءالله در آينده نزديک شاهد افتتاح مسجد خواهيم بود.

بهره برداري از ساختمان آموزشي جديد با 6 طبقه و 32 کلاس در مهرماه

وي با تأکيد بر اينکه واحد پرند در جهت رسيدن به يک دانشگاه معتبر قدم بر مي دارد و نيازهاي حوزه آموزش در کوتاه ترين زمان ممکن مرتفع مي شود، تصريح کرد: در حال حاضر با توجه به ساختمانهاي موجود به لطف خدا مشکل خاصي نيست و ساختمان آموزشي جديدي با 6 طبقه و 32 کلاس در حال احداث است که مهرماه قابل بهره برداري است.

کامور ادامه داد: مجموعه چهار ساختمان مجزا و نزديک به هم با متراژ حدوداً 20 هزار متر مربع در معاونت عمراني ساختمان مرکزي در حال مطالعه و طراحي است که براي قدم بعدي اجراي اين مجموعه انجام خواهد پذيرفت.

احداث پارک علم و فناوري

معاون عمران واحد پرند خاطر نشان کرد: فضاي ساختماني پارک علم و فناوري در حال طراحي است که بعد از طراحي احداث ساختمانها را شروع مي کنيم.

کامور در پايان از حمايت هاي دکتر جاسبي، مهندس شهرکي معاون عمراني دانشگاه آزاداسلامي، رئيس و دبير منطقه 12، رئيس و دبير منطقه 8 و همچنين حمايت و پي گيري هاي مستمر دکتر قمي رئيس واحد پرند،هيئت رئيسه و کارکنان حوزه معاونت عمراني قدرداني کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته