جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/05/29 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 3951

 اقدامات شهرداري سنندج كلان و زيربنايي است و موجب رضايت شهروندان مي‌شود 

سنندج - مقصودي

فرماندار سنندج، اقدامات صورت‌گرفته توسط شهرداري سنندج در سطح شهر را كلان و زيربنايي توصيف كرد و گفت: اين اقدامات، در رفع محروميت‌ها و ايجاد رضايت در ميان شهروندان موثر است.ولي‌ا... ميرزايي در بازديد از روند اجراي پروژه‌هاي عمراني سطح شهر سنندج، با تاكيد بر لزوم همكاري و تعامل دستگاه‌هاي مختلف به‌منظور تسريع در اجراي اين پروژه‌ها، افزود: تمام دستگاه‌ها، بايد شهرداري سنندج را در راستاي ارائه بهسازي و زيباسازي فضاي شهر و جلب رضايت شهروندان، مورد‌حمايت قرار دهند.

احداث كمربندي اسلام‌آباد، يكي از پروژه‌هايي بود كه فرماندار سنندج از آن بازديد كرد. اين پروژه به طول سه هزار و500 متر و با عرض 36 متر، با پيشرفت 55 درصد، دردست‌اجرا است.

براي اجراي اين پروژه، تاكنون مبلغ 22 ميليارد ريال از محل اعتبارات بانك جهاني و نيز 20 ميليارد ريال، از اعتبارات ستاد حوادث، اختصاص يافته است. پروژه ديگر كه مورد بازديد فرماندارسنندج قرار گرفت، ادامه بلوار كردستان و اتصال آن به بلوار ساحلي بود كه با اختصاص اعتبار اوليه 200 ميليارد ريال از محل اعتبارات ستاد حوادث، به‌منظور تملك اراضي و اجراي آن، در حال‌احداث است.

اين پروژه به طول 2400 متر و به عرض 30 متر، اجرا مي‌شود. پروژه ديگر، بهسازي معابر محله اسلام‌آباد (تقتقان) بود كه با اختصاص 7 ميليارد و 300 ميليون ريال از محل اعتبارات سفر مقام‌معظم‌رهبري و نيز مبلغ دو ميليارد ريال از منابع داخلي شهرداري سنندج، درحال‌اجرا مي‌باشد. اين پروژه، شامل آسفالت و سنگفرش تعداد 36 كوچه و نيز ورودي اصلي اين محله مي‌باشد كه با پيشرفت 70 درصد، درحال‌انجام است. احداث تقاطع غيرهم‌سطح بعثت كه بلوار دكتر حسيني را به بلوار معلم و كمربندي اسلام‌آباد، متصل مي‌نمايد نيز، از ديگر پروژه‌هايي بود كه موردبازديد قرارگرفت. اين تقاطع، با اختصاص اعتبار اوليه 15 ميليارد ريال در سال 89 آغاز شده است و آخرين پروژه عمليات احداث پارك معلم به مساحت 5/1 هكتار در بلوار معلم بود كه با اختصاص پنج ميليارد ريال، در دست اجرا است.

فرماندار سنندج همچنين از عمليات بهسازي پارك نشاط سنندج بازديد نمود و بر لزوم احداث نمازخانه و بهسازي سرويس‌هاي بهداشتي اين پارك، به‌دليل اقامت مسافران و مهمانان در اين پارك تاکيد كرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
اجتماعي
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته