جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/18 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2647

 افزايش قيمت نان  

رييس اتحاديه نانوايان گفت: افزايش قيمت نان از چهارشنبه هفته گذشته به نانوايي ها ابلاغ شده است.
حسين نظري در گفت وگو با فارس اظهار داشت: نرخنامه هايي که از سوي اتحاديه به نانوايي ها ابلاغ شده بايد در سردر نانوايي ها نصب شده باشد.
وي افزود: قيمت نان با توجه به اينکه از چه نوع آردي (آرد کيلويي 75 ريال يا آرد کيلويي                                        45 تومان) استفاده شده باشد تفاوت دارد.
نظري گفت: قيمت نان لواش از 15 به 20 تومان، قيمت نان سنگک ساده با آرد کيلويي 45 تومان نيز 100 تومان تعيين شده است. رييس اتحاديه نانوايان با اشاره به افزايش وزن چانه هاي خمير يادآور شد: در گذشته به طور مثال خمير نان لواش 100 تا 120 گرم بود که در حال حاضر به 200 گرم افزايش يافته است. نظري در ادامه خاطرنشان کرد: مصوب شده نان سنگک با آرد 45 توماني بيش از                                100 تومان به فروش نرسد. وي ادامه داد: همچنين مقرر شده نان بربري با آرد 45 توماني نيز                                      100 تومان به مردم عرضه شود. به گفته نظري در حال حاضر در واقع نرخ نان تعديل شده است.
وي تصريح کرد: نان بربري با آرد 75 ريال بايد 75 تومان و نان سنگک با آرد 75 ريال نيز                                        55 تومان به فروش رسد. به اعتقاد رييس اتحاديه نانوايان اين افزايش قيمت در بهبود کيفيت نان               موثر است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
گزارش
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته