جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/08/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4005

 رييس واحد قزوين در چهارمين همايش روبوکاپ :
 بسترهاي لازم براي تربيت دانشجويان مستعد فراهم شده است 

 
دکتر موسي خاني گفت:امکان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر، حمايت از چاپ مقالات در نشريات معتبر علمي جهان، تخفيف در شهريه، راه اندازي مراکز تحقيقاتي از بسترهاي لازم براي تربيت دانشجويان تاثيرگذار در دانشگاه آزاد اسلامي قزوين است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد قزوين، رييس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در چهارمين همايش روبوکاپ که در سالن آمفي تئاتر علامه رفيعي اين دانشگاه برگزار شد، با اشاره به موفقيت ها و افتخارات مرکز تحقيقات مکاترونيک (MRL) واحد قزوين در مسابقات جهاني اظهار داشت: دانشجويان اين دانشگاه هميشه افتخارآفرين بودند و از اين که محققان و پژوهشگران جوان مرکزMRL هر ساله در مسابقات جهاني ضمن کسب افتخارات باعث به اهتزاز درآمدن پرچم کشور در عرصه هاي جهاني مي شوند؛ افتخار کرده و بر خود مي بالم.

دکتر موسي با اشاره به کارکرد اصلي دانشگاه ها، تربيت انسان هاي تاثيرگذار را از مهم ترين کارکرد دانشگاه برشمرد و خاطر نشان کرد: اگر پژوهش و تحقيق را از دانشگاه بگيريم ديگر نمي توان گفت که در دانشگاه دانشجو داريم بلکه داشجو تبديل به يک دانش آموزدر سطح پيشرفته مي شود.

وي سپس با اشاره به تاريخچه شرکت ها و انسان هاي موفق معاصر دنيا، داشتن هدف جذاب ، واقع گرايانه و چالشي را از مهم ترين عوامل موفقيت اين سازمان ها دانست و گفت : شرکت هاي موفق چشم اندازشان تاثيرگذاري در جامعه و خدمت به بشريت است پس مي توان با متفاوت انديشيدن ، وقف کردن زندگي براي رسيدن به يک هدف ارزشمند، انسان تاثيرگذاري بود. دکتر موسي خاني، دانشگاه آزاد اسلامي را در پيشرفت هاي کشور اثر گذار دانست و گفت: با حمايت هاي امام (ره)، مقام معظم رهبري، آيت الله هاشمي رفسنجاني و دکتر جاسبي در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامي جايگاه خوبي در کشور براي امکان تحصيل همه فرزندان ايراني فراهم کرده است .

وي سپس با اشاره به وجود استعدادهاي فراوان در کشور تاکيد کرد: بايد به واسطه وجود استعدادهاي فراوان در کشور از اين ظرفيت ها در جهت پيشبرد ايران استفاده کرد . رييس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين در پايان به وجود بسترهاي لازم براي تربيت انسان هاي تاثيرگذار در اين دانشگاه اشاره کرد و گفت: راه اندازي مرکز رشد واحد فن آور، مراکز تحقيقاتي، امکان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر، حمايت از چاپ مقالات در نشريات معتبر علمي جهان، تخفيف در شهريه ، امکان ادامه تحصيل در دانشگاه هاي معتبر دنيا از جمله حمايت هايي است که دانشگاه آزاد اسلامي قزوين از محققان و پژوهشگران نخبه انجام مي دهد و همه ي بسترهاي لازم در اين دانشگاه براي تربيت انسان هاي تاثيرگذار وجود دارد.

شايان ذکر است اين مراسم با همکاري مرکز تحقيقات مکاترونيک (MRL) با هدف آشنايي دانشجويان با اين مرکز و جذب نيروهاي جديد برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته