جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4014

 عضو فراکسيون دانشجويان و دانشگاهيان در مجلس:
 تثبيت روابط علمي و سياسي، هم انديشي و تعامل نخبگان را مي طلبد 

 
حسين گروسي نماينده مردم شهريار ،قدس و ملارد از دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملارد و پروژه هاي در دست اجراي اين واحد دانشگاهي بازديد نمود . به گزارش آفرينش، دکتر سجاد صداقت رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملارد در اين بازديد به ارائه گزارشي از روند روبه رشد واحد ملارد در زمينه هاي علمي و فرهنگي ، عمراني پرداخت. دکتر صداقت در ادامه اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد ملارد داراي 2700 دانشجو در رشته هاي زبان، کامپيوتر، حسابداري و عمران مي باشد که اميدواريم تا سال آينده و پس از بهره برداري از ساختمان جديد دانشگاه شاهد چند برابر شدن تعداد دانشجويان و رشته هاي درسي باشيم.

در ادامه اين بازديد عضو فراکسيون دانشجويان و دانشگاهيان اظهار داشت: ما در خيلي از کشورهاي دنيا حتي کشورهاي غير اسلامي شاهد هم انديشي وهم فکري در امور سياسي و علمي مي باشيم و اين تعامل و هم فکري در بين نخبگان مي تواند روابط علمي و سياسي را پايدار و کشور را از اين جهات به سمت توسعه و پيشرفت سوق دهدکه اميدواريم اين فرهنگ در کشور ما بنيادي تر و علمي تر مورد بررسي و ترويج قرار گيرد. حسين گروسي در ادامه گفت: آنچه در شهرستان ملارد نسبت به شهرستانهاي ديگر جاي مباهات دارد موضوع هم دلي و هم فکري و تعامل مديران و مسوولان درراه اندازي سريع اين واحد دانشگاهي است که بجاست در همين جا بار ديگر از همکاري و تعامل اين عزيزان تقدير نمايم.

وي از قابليت بالاي مراکز دانشگاهي شهرستانهاي شهريار، قدس وملارد نسبت به شهر تهران در جذب اساتيد و دانشجو به عنوان شاخصه مهم دانشگاههاي حوزه انتخابيه نام برد واشاره داشت: ما بسيار خوشحاليم که امروز شاهد اين هستم که 4واحد دانشگاهي در شهرهاي حوزه انتخابيه شروع به فعاليت نموده اند واين موضوع اين شهرستانها را به رتبه هاي علمي در سطح کشور ارتقا خواهد داد.

وي افزود: آنچه ما در دفتر ارتباط مردمي خود مي بينيم روزانه تعداد بسياري از مراجعه کنندگان خواستار انتقالي و يا جابه جايي دانشجو از سراسر نقاط ايران به شهرهاي نزديک محل سکونت مي باشد که توسعه اين دانشگاهها درسراسر شهرستان نه تنها هزينه خانواده ها را کاهش ميدهد بلکه بر توسعه علمي فرهنگي منطقه خواهد افزود.

نماينده مردم با بيان اينکه انجام کارهاي بزرگ مانند احداث دانشگاهها ومراکز علمي تعامل و هم فکري را مي طلبد اظهار داشت: اميدواريم با حفظ اين همکاري و جديت بيشتر به زودي شاهد استقرار مرکز علوم تحقيقات در حوزه انتخابيه باشيم .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته