جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4014

 از سوي صندوق رفاه دانشجويان؛
 آخرين مهلت پرداخت بدهي اعلام شد 

 صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت در اطلاعيه اي دانش آموختگان بدهکار گروه علوم پزشکي را به پرداخت بدهي فراخواند و مهلت زماني براي بدهي معوقه اين افراد را اعلام کرد. به گزارش مهر، بر اساس اعلام صندوق رفاه، واحد پيگيري دانش آموختگان صندوق در نظر دارد بر اساس قانون از کليه دانش آموختگان گروه پزشکي که تاکنون جهت تعيين وضعيت بدهي خود اقدام نکرده اند، جريمه ديرکرد اخذ کند.

از کليه افرادي که در گروههاي پزشکي تحصيل کرده اند، تقاضا مي شود جهت اطلاع از وضعيت بدهي خود به سايت صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت مراجعه کرده و نسبت به پرداخت بدهي خود اقدام کنند. از دانش آموختگاني که تا تاريخ 30 دي ماه 90 بدهي معوق خود را واريز کنند جريمه ديرکرد اخذ نمي شود. همچنين دانش آموختگان پس از واريز بدهي خود را از راه هاي مختلف مي توانند از مجوزهاي صندوق رفاه استفاده کنند.

دانش آموختگان همچنين مي توانند با مراجعه به معاونت دانشجويي و رفاهي دانشگاه هاي علوم پزشکي محل سکونت و يا اشتغال، درخواست خود را ارائه و از طريق سيستم Online در معاونت‌هاي مربوطه نسبت به دريافت پاسخ خود اقدام کنند.

همچنين افراد با مراجعه به سايت صندوق رفاه مي توانند درخواست خود را به صورت الکترونيکي ارسال و جهت پرينت نامه به معاونت هاي دانشجويي و رفاهي دانشگاه محل سکونت خود مراجعه کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته