جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4014

 تيم ملي بدون دغدغه در بحرين! 

عباس ترابيان سرپرست تيم ملي فوتبال ايران با بيان اينكه ويزاي بحرين كادر تيم ملي فوتبال ايران اخذ شده و مشكلي از اين بابت وجود ندارد، اظهار كرد:ما ويزاي تمام اعضاي تيم را گرفته‌ايم و درحال حاضر فقط منتظر ويزاي حسين كعبي هستيم.

حتي ويزاي محمد نوري را هم گرفته‌ايم.البته بنده از اخذ ويزاي خبرنگاران بي‌اطلاع هستم.وي درباره زمان اضافه شدن جواد نكونام به اردوي تيم ملي توضيح داد:ابتدا قرار بود نكونام بعد از بازي تيمش مقابل رئال مادريد، از اسپانيا به دوبي پرواز كند و آنجا به ما ملحق شود اما در برنامه‌ريزي بعدي قرار شد اين بازيكن به تهران آمده و همراه كاروان تيم عازم دوبي شود.نكونام دوشنبه به تهران مي‌آيد.

ترابيان درباره برنامه سفر تيم ملي به بحرين نيز خاطرنشان كرد:كاروان تيم ملي چهارشنبه ساعت 10 صبح تهران را به مقصد دوبي ترك مي‌كند و پس از يكي، دو ساعت توقف عازم منامه مي‌شود.ساعت ورود تيم ملي به منامه 16 به وقت محلي است.از نظر امنيتي هم مشكلي براي تيم وجود نخواهد داشت.حتي ناظر امنيتي كه براي بازي رفت دو تيم در تهران بود هم در منامه حاضر است.

وي با ابراز رضايت از تمرينات اين تيم در زمين منطقه شهريار، گفت:واقعا زمين خوبي آنجا بود كه كي‌روش هم از كيفيت آن رضايت داشت.بايد از مسوولان آنجا تشكر كرد كه در آن منطقه زميني را مثل دسته‌گل نگه داشته بودند.استقبال مردم از تمرينات ملي‌پوشان هم تحسين‌برانگيز و قابل تقدير بود.ما بنا داريم در روزهاي آتي هم در اين مكان تمرين كنيم.

ترابيان در واكنش به گله‌مندي مسعود شجاعي از مسوولان فدراسيون فوتبال بخاطر جويا نبودن وضعيت جسماني‌اش، اظهار كرد:ما مرتب از طريق جواد نكونام جوياي حال شجاعي بوده و از وضعيتش مطلع هستيم.اين بازيكن بايد بازي كند تا عملكردش ديده شود.به هر حال ما مي‌دانيم مصدوم است و دوران درماني‌اش را سپري مي‌كند.البته اينكه گفته است كسي از فدراسيون فوتبال با او تماس تلفني هم نداشته درست است و حق دارد؛ ما بايد تلفني با او صحبت مي‌كرديم كه در آينده اين كار را خواهيم كرد.

وي در واكنش به اينكه شجاعي مصدوم شده فدراسيون براي دعوت او به تيم ملي نامه‌اي به باشگاه اوساسونا نوشته در حالي همه مي‌دانستند وي مصدوم است گفت:اين موضوع به زماني برمي‌گردد كه اعلام كرده بودند شجاعي پا به توپ شده است، لذا از آنجا كه براي دعوت يك بازيكن جهت حضور در بازي‌ها، مي‌بايست حدود 15 روز قبل نامه‌نگاري انجام شود تا ترتيب اثر دهند، ما هم اين كار را كرديم تا زمان از دست نرود.اما اين بازيكن دوباره مصدوم شد.

حتي قرار بود يكي هم از كادر تيم ملي به اسپانيا برود و ضمن ارزيابي شرايطش صحبتي هم با شجاعي داشته باشد كه با توجه به شرايط سفرش لغو شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته