جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/09/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4029

 اخبار كوتاه 

 امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي:

بايد با چهار، پنج گل مقابل راه آهن پيروز مي شديم

امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز پس از تساوي تيمش مقابل راه آهن گفت: تيم ما در ديدار با راه آهن خوب بازي کرد و بخصوص در نيم ساعت پاياني، يکي از بهترين بازيهاي خود در فصل جاري را به نمايش گذاشت اما ما در اين ديدار کمي بدشانس بوديم و از سويي نيز حسن رودباريان دروازه بان حريف روز خيلي خوبي را سپري کرد.

وي افزود: ما پس از آنکه پنالتي خود را با بدشانسي از دست داديم، بايد صاحب يک پنالتي ديگر نيز مي شديم که متاسفانه آقاي ترکي از اعلام خطاي پنالتي دوم براي ما چشم پوشي کرد.وي با تقدير از بازي خوب بازيکنانش در اين بازي يادآور شد: در نيمه اول اين ديدار تيم راه آهن هيچ خطر جدي روي دروازه ما نداشت و در مجموع موقعيت هاي گل ما از تيم حريف بيشتر بود.

وي ادامه داد: حق تيم ما نبود که در بازي با راه آهن به نتيجه مساوي برسيم و من معتقدم که بايد با چهار، پنج گل پيروز مي شديم. البته راه آهن تيم خوبي است که در مقابل ما نيز خوب بازي کرد ولي باز هم مي گويم که اين تيم امروز خوش شانس بود که از تيم ما زياد گل نخورد.سرمربي تراکتورسازان در پاسخ به اين سئوال خبرنگار مهر که "چرا در اين ديدار، تشويق هاي تماشاگران کمي متفاوت تر از قبل بود؟" تاکيد کرد: به نظر من اين تفاوت کم نبود و من خودم هم نمي دانم که چرا جو ورزشگاه عليه تيم ما بود. مگر تيم تراکتورسازي تا قبل از آمدن من به اين تيم، 10 تا جام آورده بود يا قهرمان جام حذفي، ليگ برتر يا جام تخت جمشيد شده بود؟ شايد هواداران تراکتورسازي بخاطر اينکه عادت داشتند تيمشان هشتم يا دوازدهم باشد، اکنون با حضور در رده پنجم که آنهم از بالا به پايين بوده، ناراحت هستند.

پوريا فياضي ، از تماشاي بازي از پاي تلويزيون تا بازي در کنار بزرگان

پوريا فياضي هرگز تصور نمي کرد روزي در همان ميداني به ميدان برود که "ايوان ميليکوويچ"، قهرمان صربستاني المپيک، در رقابت هاي قهرماني مردان جهان به ميدان مي رود.سايت فدراسيون جهاني واليبال در گزارش خود در خصوص پوريا فياضي نوشته است: در گذشته، فياضي فقط ستاره‌هاي بزرگ واليبال را از طريق تلويزيون تماشا مي کرد اما عملکرد فوق العاده در ديدار مقابل تيم‌هاي صربستان، لهستان و آرژانتين، اکنون انتظارات از وي به عنوان يک بازيکن را فراتر برده است.تجربه فياضي در رقابت هاي جام جهاني و بازي در کنار بهترين بازيکنان جهان مي تواند آغازي باشد تا انرژي خوب اين بازيکن به بهره برداري برسد.

خوليو ولاسکو سرمربي تيم واليبال ايران:

سيستم دفاعي ما خوب جواب داد

خوليو ولاسکو سرمربي تيم واليبال ايران از پيروزي مقابل آرژانتين در رقابت هاي جهاني ابراز خوشحالي کرد.وي در نشست خبري پس از پايان اين ديدار گفت:اين پيروزي بسيار ما را خوشحال کرده است. آرژانتين از قدرت بالايي برخوردار است.سيستم دفاعي ما در اين ديدار بسيار خوب جواب داد.وي در ادامه ضمن تمجيد از عملکرد خوب مهدوي افزود: مهدي در اين ديدار، هم خوب بازيسازي کرد و هم در دفاع عالي بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته