جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/09/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4041

 رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان:
 شرکت فولاد مبارکه؛ سرآمد صنايع کشور و متعلق به همه مردم 

 اصفهان - راعي

انصاري رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در جريان ديدار دکتر محمدمسعود سميعي نژاد مديرعامل فولاد مبارکه با ايشان با تاکيد بر اهميت صنايع ملي اظهار داشت: باتوجه به اهميت صنايع ملي و ضرورت توجه خاص به اين صنايع لازم مي دانم به اين نکته اشاره کنم که شرکت فولاد مبارکه سرآمد صنايع کشور ومتعلق به همه مردم ايران است. تا جاييکه نيروي انساني کارآمد و جديت مديرعامل و کارکنان اين شرکت در تحقق اهداف فولادمبارکه وصنعت فولاد کشورقابل تقدير
است.به گزارش خبرنگار ما از اصفهان ، وي افزود: فولادمبارکه سرآمد و کارآمد است و در بهترين شرايط مديريت قرار دارد. با بررسي آمار و ارقام به خوبي به اين نکته دست مي‌يابيم که فولادمبارکه به سمت قله‌هاي رفيع درحال پيشرفت است. از اين رو تأمين مواد اوليه بايد دغدغه همگان باشد. وي با توجه به حساسيتهاي محلي ايجاد شده در برخي از صنايع افزود: در بحث سنگ آهن برخي حساسيتهاي محلي بوجود آمده که بايد به اين انديشه برسيم که مسائل ملي لازمه تفکر ملي است.

حساسيتهاي استان بايد به نحوي باشدکه صنايع عظيم فولادي دغدغه هاي جنبي نداشته باشند. توليدات فولادمبارکه در سطح کشور نقش اصلي و مهمي را ايفا مي‌کند لذا با توجه به نگرش تجارت جهاني و حرکت به سمت جهاني شدن تفکرات محلي را بايد پاک کرد.ايشان در ادامه با تأکيد اين نکته که دغدغه هاي فولادمبارکه بايد توسط مقامات استان پيگيري و مرتفع شود افزود: ادامه فعاليت رو به پيشرفت فولادمبارکه وابسته به دستگاههاي اجرايي است و عِرق منطقه‌اي بايد همگاني باشد. کارکنان فولاد مبارکه بسيجي وار و با ايثار و از جان گذشتگي توليد را به مرز افتخار و مباهات کشور رسانده‌اند و با توجه به دغدغه اشتغال که در فولاد مبارکه بخوبي براي آن برنامه‌ريزي شده حمايت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان قوت بيشتري خواهد گرفت. چنانچه همت همه جانبه دستگاهها درکنار صنعت فولاد پررنگ نباشد زحمات پرسنل و مديران اين صنعت عظيم ناديده گرفته مي‌شود.در اين ديدار دکترمحمدمسعودسميعي نژاد هم ضمن ارائه گزارشي از عملکرد فولاد مبارکه تصريح کرد:همدلي‌ها و همکاري تمامي سازمانها و نهادهاي کشور و استان اصفهان مي تواند به رشد صنايع، اجراي توسعه‌ها ،اشتغال‌زايي و پيشرفت ديگر طرحهاي مفيد استاني کمک مؤثري نمايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته